VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

Doprava a platba

Způsoby platby:

Hotově

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

Hotově – dobírkou

 • Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
 • Při objednávce nad 30 000,- Kč požadujeme 20% zálohu. Fakturu/daňový doklad Vám pošleme e-mailem a originál poštou.Ceny doručení:


od 0 - 5 000 Kč vč. DPH - 250 Kč

od 5001 - 10 000 Kč vč. DPH - 350 Kč

od 10 001 Kč vč. DPH - DOPRAVA ZDARMAOsobní odběr Zboží si můžete odebrat ze skladu, který se nachází na Kamenným pahorku čp. 2 v Košťanech u Teplic. 


Způsob doručení:

 • Priorita je vlastní doprava Nábytku Natali, která k Vám přepravuje standardní zásilky a i zboží větších rozměrů. U řidiče je platba v hotovosti.

 • Pomocí České Pošty k vám přepravujeme také standardní zásilky a zboží větších rozměrů. U řidiče je platba v hotovosti.
  Sledovat vaši zásilku u společnosti Česka pošta je možné na stránkách www.postaonline.cz , zákaznický servis 840 111 244

  Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený (u balíků a palet je možná pouze kontrola obalu). V případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte a obraťte se na nás, nebo přímo na přepravce. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.  Služba výnos do patra

  Za příplatek Vám nábytek doneseme do Vašeho bytu a díky tomu Vám odpadne starost shánět výpomoc. Konečná cena této služby se odvíjí od náročnosti a přístupnosti místa. Pokud máte zájem o výnos, proveďte objednávku a v předposledním kroku VÝNOS ZBOŽÍ zadejte navíc požadovanou službu dle patra.


  0 - 4 patro - 700 Kč

  5 a více pater - 1000 Kč


  SLUŽBA MONTÁŽ NÁBYTKU

  Vážení zákazníci, abychom Vám v dnešní uspěchané době, ušetřili práci a čas se sestavováním nábytku od nás, zřizujeme pro Vás nově službu sestavení nábytku. Nábytek bude sestaven našimi profesionály v našich prostorách a Vám bude domů doručen již sestavený, čímž Vám zmizí starost se sestavováním zboží a likvidací kartonu. V ceně montáže nábytku není uchycení poliček, pověšení skříněk na zeď a jiné doplňkové práce. Věříme, že Vás nově zřízená služba nadchne. V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Montáž nábytku lze zvolit při závěrečném ukončení Vaši objednávky v pokladně.

  Služby navíc

  V oblíbenost u nás stoupla individuální služba navíc-STĚHOVÁNÍ. Veškeré podrobnosti, informace a ceník k této službě naleznete na našich webových stránkách STĚHOVÁNÍ NATALI.

   
  Doprava zdarma
  PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
   
  Vrácení pěnez
  Do 14 dnů, bez udání důvodů
   
  NA SPLÁTKY
  0% akontace, vyřízení online