O nás

Vítejte na našem webu Nábytek Natali, kde naše práce je naším koníčkem a váš domov je naší prioritou. Naše firma se začala tvořit před více než 15 lety z lásky k nábytku a z touhy transformovat obyčejné prostory na útulné domovy.

Příběh Nábytku Natali začal v roce 2008, kdy se naši zakladatelé rozhodli pojmenovat firmu po své dceři Natali. Počátky byly jako v každém začínajícím podnikání těžké, zejména jsme bojovali s prostorem a logistikou. Ale když se vám podaří překonat překážky, stane se to součástí vašeho příběhu, který vás posílí - a tak jsme se posílili také my.

Dnes, o 15 let později, jsme stabilní firmou s tradicí a pevným zázemím v Košťanech u Teplic. Vlastní vozidla nám umožňují doručovat nábytek kdykoli je to pro vás vhodné, ať už je to o víkendu nebo během pracovního týdne. Jsme hrdí na to, že za tu dobu na trhu jsme minimalizovali počet reklamací a naopak můžeme nabídnout doplňkové služby, jako je výnos a montáž nábytku.

Náš ideální zákazník je ten, kdo chápe hodnotu kvalitního nábytku a také si váží osobního přístupu a přátelské atmosféry. Pro nás je důležitý každý zákazník a snažíme se jemu vyhovět, protože nás řídí pořekadlo "náš zákazník, náš pán".

Co nás odlišuje od konkurence?

Neprodáváme jen nábytek. Nabízíme komplexní servis, poradíme vám s výběrem, doručíme a sestavíme nábytek přímo u vás doma.

A to vše s úsměvem a vstřícným přístupem.

Natali_rodinna_firma

Vyberte si nás, protože si vážíme každého zákazníka a jeho přání je pro nás na prvním místě. Nábytek Natali - kde se zákazníci stávají členy naší rodiny.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz