Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1157 hodnocení
5
1083x
4
53x
3
20x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MZ
Milena Zelinkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Se sedačkou jsem spokojená.
LK
Ladislav Klička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
JS
Jana Schlöglovà
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
+ Velký výběr. Komunikace
- Delší čekací doba objednávky
Skříňku jsme museli reklamovat, protože dodali jiný barevný odstín. Vše kladně vyřízeno.
TH
Tomáš Hyrš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
LČ
Luboš Černý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
MŠ
Miroslav Šmat
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Skvělá kombinace s obchodem a skříňka krásná.
MM
Miroslav Mašát
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
+ Super cena a výběr
MV
Margit Vašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Vše proběhlo rychle a bez problémů. Komunikace s prodejnou byla velmi dobrá. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto firmu a můžu ji všem doporučit.
KP
Kateřina Poklopova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
Jsem opravdu moc spokojená vše přivezli v pořádku a rychle a rychle i vše smontovali , příjemná práce a milí pánové kteří to smontovali za mě krásná práce ♥️ mužů doporučit
MŽ
Marcela Žáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
LP
Lucie Princová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2026
„S potravinovou skříní jsem velmi spokojená. Skříň je prostorná, kvalitně zpracovaná a krásně se hodí do kuchyně. Montáž byla jednoduchá a konečně mám všechny potraviny přehledně uspořádané. Doporučuji.“
VC
Veronika Chalupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
Vše v pořádku sedačka pohodlná krásná. Dodání v čas tak jak bylo domluveno doporučuji
JS
Jiří Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
JM
Jaroslav Matějka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2026
Vše v pořádku,tato kuchyň vypadá velmi hezky.
ŽE
Žigmund Emil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2026
JF
JANA FURIKOVA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2026
Byla jsem velmi spokojena, skvěle jednání. Všem můžu doporučit mají odeme 5⭐ Vše proběhlo v pohodě a pořádku.
+ Zboží bylo přivezeno a staré odvezno ,což je velká výhoda.
MB
Michal Benek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2026
