-23%

Univerzální rohová sedací souprava Lupi

19 440,00 Doprava zdarma

Za 4 až 6 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23498 Kategorie: , ,

Bez bláznění, ale s nápadem a třídou? Rozmáchle, ale promyšleně a vkusně? Neradi příliš experimentujete a ve svém obývacím pokoji se chcete soustředit na jednoduchá řešení? Taková, která denně potěší vaše oči a uvolní vaše tělo? Jste tu správně! Vyberte si univerzální rohovou sedací soupravu Lupi a proměňte pohodlí svého života okamžitě! Zaručujme vám maximální pohodlí, spokojenost a… počkat, popořadě… Chcete vědět více? Pohodlně se usaďte a přečtěte si to… Lupi – elegance, pohodlí a extra třída!

Při výběru Lupi byste si měli ze své podstaty cenit těch nejjednodušších řešení, takže naši rohovou sedací soupravu by mělo být možné popsat třemi slovy – elegance, pohodlí a úroveň. Ale v tomto případě to nemusí stačit. Pokud se podíváme šířeji, vidíme rozhodně více. Lupi to je příjemně strávený čas s rodinou, Lupi to je také vzrušující a nezapomenutelný filmový maraton, Lupi to je vydařené setkání s nejlepší kamarádkou a nekonečné povídání (protože komu by se chtělo vstávat z tak pohodlného gauče?) Lupi to je konec konců také dlouhý spánek a veselý den naplněný energií. S Lupi nuda neexistuje. Jak je to možné?

Nabízíme vám velkou plochu pohodlného sedáku a také značnou plochu na spaní. Naše rohová sedací souprava ve tvaru písmene L může zaujmout formu lůžka s plochou 140×210 cm. Maximální pohodlí vám zajistí také pěny T30 a HR, ze kterých je zhotoven hluboký sedák gauče. Díky nim je rohová sedací souprava odolná proti deformacím všeho druhu, a vaše tělo proti bolesti zad.

Jednoduchá forma vám dává spoustu možností, jak zařídit váš obývací pokoj. Pokud dáváte přednost klasice, vsaďte na tlumené barvy, jako jsou odstíny béžové nebo palety šedé, pokud byste se chtěli trochu vyřádit – zvolte šťavnatou tmavě modrou, zelenou nebo žlutou. Zní to odvážně? Možná ano, ale vůbec tomu tak nemusí být… Žádná zvolená možnost vás neomezuje. Tak co, vyzkoušíme to? Rohová sedací souprava Lupi může být vaším azylem, oázou klidu nebo klasikou spojenou s moderním designem. Rozhodněte se pro naši rohovou sedací soupravu a vyjádřete se, díky Lupi dodáte svému bytu zcela jiné tóny.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Plocha na spaní

Výška sezení

Balení

Úložný prostor

Popis

Čalouněná záda

Typ sedací soupravy

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Velmi rychlé dodání.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

Přidat recenzi
Scroll to Top