VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

Sedací soupravy do U

Pro pohodlné posezení s přáteli či rodinou doporučujeme naše luxusní a prostorné sedací soupravy ve tvaru písmene U, na kterých si pohodlí najde opravdu každý. Výběr ze sedaček není tak velký, ale jsou to kvalitní výrobky a máte velký výběr z barev látky. Vyberte si sedací soupravy ve tvaru do u podle svého vkusu.

Můžete využít i splátkový prodej a dopravu zdarma při objednání nad 10 000 Kč!

Pro pohodlné posezení s přáteli či rodinou doporučujeme naše luxusní a prostorné sedací soupravy ve tvaru do U, na kterých si pohodlí najde opravdu každý. Výběr ze sedacích souprav není tak velký, ale jsou to kvalitní výrobky a máte velký výběr z barev látky. Vyberte si podle svého vkusu.

Můžete využít i splátkový prodej a dopravu zdarma při objednání nad 10 000 Kč!


Jaký účel, takový typ
Sedací soupravy do U jsou velmi oblíbené.
Často je to proto, že nabízí jednak pohodlí a jednak vybízí ke konverzaci. Sedačky do u jsou často přímo ve středu místnosti. Sedací soupravy do u pasují do každé domácnosti i s neobvyklým půdorysem. Mohou být také sedací soupravy ve tvaru do u rozkládací či nabízí úložné prostory, které se v malé domácnosti vždy hodí. Sedací soupravu do u velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli. Rozhodně se tedy sedací soupravy ve tvaru do u hodí pro večerní využití jak ať už pro pravidelné nebo příležitostné spaní. V tomto případě jsou sedací soupravy do tvaru u s úložným prostorem velkou výhodou. Široké využití mají v dětských ale především studentských pokojích, kde často slouží i jako takový pokoj pro hosty.

Sedací souprava je vždy dominantou celého prostoru ať už je jakéhokoliv tvaru. Sedací soupravy ve tvaru do u musí splňovat základní kritéria jakým je pohodlí, ale také praktičnost a přesto být okouzlující na pohled. I sedací soupravy do u musí vyhovovat velikostí, aby žádný člen domácnosti nepřišel zkrátka. Musíme také myslet na velikost prostoru, do kterého chceme sedací soupravy umístit. Důležité je nezapomínat na to, že musí být i příchozí cesta k sedačce a kolem ní přístupná. Sedací soupravy do u mohou také zahrnovat nejen sedačku jako takovou, ale také třeba lenošku nebo třeba taburet

Barva a materiál
Při výběru sedací soupravy tvarem do u je důležité neuspěchat volbu materiálu, ze kterého vyrobená. Sedačky do u jsou k dispozici ve velkém množství barevných kombinací a variant stejně jako ostatní sedací soupravy, nemusíme se tedy rozhodně spokojit s nižší kvalitou či nevyhovující barvou, materiálem s vidinou, že přece sedací soupravy tvarem do u je méně a tedy i možností. Zároveň je pestrý výběr různých materiálů od kůže pravé, kůže umělé neboli eko kůže, látek jemných, látek hrubších se snadnou i náročnější údržbou. Nejen rodiče ocení sedací soupravy z omyvatelných a praktických materiálů za méně peněz, jako např. sedací soupravy z eko kůže či drsnější materiál neutrální barvy, na kterém nejsou nečistoty tolik vidět. Pro luxusní interiéry jsou tu jemné materiály připomínající semiš, či velur, nabízejí se také sedací soupravy ve tvaru do v pravé přírodní kůži pro náročné zákazníky.

Z toho vyplývá, že volba sedací soupravy do u není lehká. Rozhodně bychom si měli dopředu dobře promyslet, kolik členů bude sedací soupravu vlastně využívat a také jak. Bude snad sedačka sloužit na spaní, studium, na odpočinek u televize či snad pouze pro návštěvy? Měla být dostatečně prostorná i pro případ, že se sejdou všichni členové domácnosti najednou včetně rezervy pro přátele. Světlé odstíny sedací soupravy nejen do u lákají především dámy, ale často nevědomky koupí společně se sedací soupravou i smlouvu závazku ke každodennímu úklidu, luxování, odchlupování a oprašování. Sedací soupravy se tak může stát snadno noční můrou a také příčinou stresu a strachu všech členů domácnosti. V případě, že je sedací souprava tvarem do u určená pro celou rodinu, včetně manžela,nezbedných dětí či mazlíčků,  měl by výběr rozhodně přizpůsoben. V takovém případě pomůže volba omyvatelného a lehce udržovatelného materiálu jakým je třeba kůže,  či drsnější materiály, kterým nevadí i každodenní luxování či drápky našich miláčků. Ideální pro větší rodiny je volba levnější sedací soupravy a rychleji nahraditelné varianty jakou jsou sedací soupravy z eko kůže. Vzhled sedací soupravy do u  je tak zachován a zaručen, že tak alespoň pár let zůstane. Všechno plánování, rozhodování a proměřování rozhodně za výsledek stojí. Sedací souprava je přede jen srdcem obývacího pokoje, kde se schází všichni členové rodiny a tráví tak svůj čas na jednom místě. 


Nadčasová sedací souprava Colombo ve tvaru písmena U

92 800 Kč47 770 Kč

Rohová sedací souprava Asgard ve tvaru U

33 890 Kč20 020 Kč

Rohová sedací souprava Evanell ve tvaru U

48 493 Kč27 280 Kč

Rozkládací sedací souprava do U Calvaro XL

74 619 Kč41 070 Kč

Rozkládací sedací souprava do U Napoli

58 173 Kč33 620 Kč

Rozkládací sedací souprava Monk XL ve tvaru písmena U

70 516 Kč40 780 Kč

Sedací souprava do U Campo XL

75 663 Kč80 328 Kč

Sedací souprava do U Emporio XL

68 000 Kč71 238 Kč

Sedací souprava do U Flame XL

66 043 Kč69 899 Kč

Sedací souprava do U Monero

65 890 Kč70 563 Kč

Sedací souprava Focus XL ve tvaru U

57 718 Kč59 247 Kč

Sedací souprava Hugo XL

72 319 Kč62 521 Kč
Položky 1 až 12 z 75 (7 stránek)
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online