VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Šatní skříň Tulsa 1

  • Šatní skříň Tulsa 1
  • Šatní skříň Tulsa 1
  • Šatní skříň Tulsa 1
1 až 3 týdny
  Zdarma
Naše cena: 12 650 Kč
Podobný model:* 22 545 Kč

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Moderní a jedinečná, takové jsou charakteristiky šatní skříně Tulsa. Pokud potřebujete zvětši prostory do menší ložnice, je to ta pravá volba. Svým provedením Vám prostor takřka zdvojnásobí!

Podívejte se na tuto skvělou značku TULSA. Její tvary Vám prostě musí dávat smysl. Naši inženýři spolupracovali se zahraničními kolegy, aby vytvořili prvotřídní skvosty, které Tulsa ukrývá. Z barevného provedení zde máme na výběr hned z několika variant - buďto bíloutmavou nebo dřevo Je úžasné jak je jejich povrch opracován do nejmenších detailů a je navíc odolný proti všem poškrábánímTulsa​ je prvotřídní značkou pro výrobu šatních skříní všech velikostí a variant.

Šatní skříň je potažena laminem, aby odolala škrábancům po dlouhou dobu. Také si všimněte, že je uvnitř rozdělená na tři segmenty - prostor je vyhrazeny pro zavěšení věcí a také zde jsou dva regály se širokými policemi. před dvířka je namontované  velkoplošné zrcadlo, které se nachází na levé i pravé straně a je konstruováno z 8 samostatných dílů do jednoho konceptu. Na zboží dostanete záruku 24 měsíců.

Máme pro Vás moc dobrou zprávu - dopravu máte zcela zdarma, pokud u nás nakoupíte nad hodnotu 10.000 KčNakoupit u nás můžete i na splátky. Tento nábytek opravdu stojí za to, aby Vám zpříjemňoval prostředí Vašeho domova. Prosvětlete své temné kouty!

Šířka 225 cm
Výška 211 cm
Hloubka 63 cm
Materiál LTD, lamino
ABS

Dostupné varianty:


12 650 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online