-33%

Police Nico

430,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!

Katalogové číslo: 17335 Kategorie: , , ,

Jste typ člověka, který chce mít domov plný detailů? Pak na tuto otevřenou polici Nico můžete umístit různé sukulenty a rodinné fotografie. Pokud jste soutěživý typ, pak i výherní poháry se zde budou skvěle vyjímat.

Nico je název moderní sestavy nábytku do pracovny nebo pokoje, která svými jemně laděnými barvami vytvoří i u Vás krásné prostředí domova. U tohoto nábytku se jedná o barevnou kombinaci bílé a Dub jasný – tyto dva odstíny se skvěle hodí pro tmavší prostory, které dokáží pěkně rozproudit. Nábytek je doplněn o barevně laděné doplňky jako například úchytky. Jsou v barvách dubu, šedé, tyrkysové a růžové. 

Kvalita je důležitá, a proto je stolek pokryt přilnavým LTD laminem, která nábytek chrání před nárazy a vlhkostí. Rozměry police (výška, šířka, hloubka) jsou 120 x 20 x 20 cm. Knihy, sukulenty a fotografie už čekají na své místo!

Vaše fantazie ji dokáže vymyslet pěkné místo u Vás doma! Neváhejte a objednejte si skvělý nábytek NICO hned teď! Dopravu máte při objednávce nad 10.000 Kč zdarma a nákup můžete zaplatit na splátky

Hloubka

Výška

Šířka

Barevné provedení

Materiál

Styl

ABS

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top