-23%

Police Apetito NR11

420,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Jednoduchá a přesto krásná police Apetito je skvělou volbou pro moderní a stylové obývací pokoje či pokoje pro děti. Stane se praktickou součástí každé domácnosti. To je to pravé pro Vás!

Moderní design a kvalita – to jsou dvě základní vlastnosti nábytku Apetito. Hlavním materiálem, ze kterého je tato sada nábytku vyrobena, je prvotřídní laminovaná dřevotřísková deska LTD. Krásné provedení bílé barvy v kombinaci s odstínem antracitu nebo jasného dubu vykouzlí v místnosti originální prostředí. Navíc zajímavé detaily a křivky nábytku zajistí naprosto špičkový vzhled.

Police Apetito o rozměrech (šířka, výška, hloubka) 90 x 17 x 19 cm obsahuje širokou plochu pro vystavení suvenýrů z cest nebo třeba rodinných fotograifí. Jednoduchý design zapůsobí na každého. Polici lze volně kombinovat i s dalším nábytkem z řady Apetito – záleží to jen a jen na Vás!

Při objednávce z našeho eshopu nad 10 000 Kč Vám dovezeme zboží zdarma! Navíc můžete využít našeho splátkového prodeje a koupit tak nábytek hodně výhodně. Neváhejte už ani minutu!

Hloubka

Výška

Šířka

Barevné provedení

Materiál

Styl

Loading comments...
Přejít nahoru