VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

O nás

Vážení zákazníci,

Služby online obchodu nabytek-natali.cz jsou Vám k dispozici již od roku 2008. Za dobu našeho působení na trhu jsme se setkali s minimálním počtem reklamací, to hovoří o kvalitě nabízených produktů a výsledné spokojenosti ze strany zákazníků. O tom, jak je pro nás názor klientů důležitý, může napovědět publikování referencí z řad ověřených zákazníků na heuréka.cz, kde si ceníme pozitivních, ale i negativních recenzí, skrze které se snažíme zredukovat možné nedostatky.

Během osmi let fungující společnosti počet nabízených produktů překročil číslo 6000, snažíme se našim zákazníkům neposkytovat omezený výběr produktů, právě naopak. Zde na našem online obchodu s nábytkem máte možnost širokého výběru sortimentu. Od pohodlných sedacích souprav, komfortních pohovek, útulných dětských pokojů až po stylové obývací stěny, luxusní kuchyňské linky a mnoho dalších produktů.

K našim klientům nepřistupujeme „mechanicky“. Komunikace se zákazníkem není ohraničená informacemi poskytnutými na webu obchodu, jako je tomu u jiných firem. Pokud máte dotazy týkající se nabízených produktů a nenašli jste potřebné informace na webu, ochotně s Vámi probereme vyžádané náležitosti telefonicky. Vaše dotazy rád zodpoví zaškolený pracovník našeho týmu s praxí, který klientům osvětlí například záležitosti ohledně sestavování nábytku.

K nabízeným produktům je přistupováno s  péčí, podobně jako k dceři Natali, po které je naše firma pojmenována. Proto jsou naši zaměstnanci proškoleni a seznámeni nejen s teoretickou znalostí zboží, ale i s náležitostmi týkajícími se pečlivé manipulaci se sortimentem jako je např. balení produktů. V případě přepravy sortimentu zajišťujeme také dopravu vlastními vozy, pro objemnější typy zásilek sjednáváme i přepravní služby. Zboží, které je skladem, dodáváme maximálne do 7 dnů. Ostatní dodací doby jsou uvedeny jednotlivě u každého zboží.

Najdete nás i na Facebooku.

Nabízíme:

  • Sektorový, kancelářský, bytový a kuchyňský nábytek
  • Kuchyně pro všechny generace
  • Obývací stěny, sedací soupravy
  • Čalouněné, dřevěné, kovové postele
  • Ložnice, skříně, komody
  • Bytové doplňky (nově)

Fakturační Adresa:

Marta Mošková


Nábytek NATALI s.r.o.

ul: Riegrova 1507

415 01 Teplice

e-mail: info@nabytek-natali.cz

IČ: 04682386
DIČ: CZ04682386Dotazy: 731 150 661

Online objednávky: 739 314 895

Reklamace zboží: 607 121 555 

A tak šel čas, aneb takhle jsme se vyvíjeli

 

Proč nakoupit u nás ?

Služby online obchodu nábytek-natali.cz jsou Vám k dispozici již od roku 2008. Za dobu našeho působení na trhu sme se potkali s minimálnim počtem reklamací, to hovoří o kvalitě nabízených produktů, služeb a výsledné spokojenosti ze strany zákazníků.

Jsme stabilní společnost a nákup u nás je bez rizika. Za objednané zboží zaplatíte až při jeho převzetí, zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodů


Nakupte a získejte dárkovou poukázku na Váš další nákup na nabytek-natali.cz. Při objednávce minimálně za 20 000 Kč, obdržíte dárkovou poukázku v hodnote 500 Kč, při 30 000 Kč obdržíte poukázku v hodnote 1 000 Kč a při objednávce nad 40 000 Kč až v hodnote 2 000 Kč.

Nábytku rozumíme a budeme Vám umět poradit při výběru. Stejně tak obratem vyřídíme vaše případné reklamace nebo přijmeme po telefonu vaši objednávku. Můžete nám napsat, využít kontaktní formulář, online chat v spodní části webu nebo zavolat na 731 150 661. Jsme tady pro vás každý pracovní den od 8 do 21 hodin.

Za rok vyřídíme více než 3000 objednávek. Zajímají nás zpětné reakce našich zákazníků, jejich názory či připomínky a usilujeme o trvalé zvyšování kvality našich služeb. Zákazník je pro nás priorita číslo jedna.

Zobrazit recenze z Heureka.cz
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online