VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Max obývací stěna D

  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
  • Max obývací stěna D
1 až 3 týdny
  Zdarma
Naše cena: 14 540 Kč
Podobný model:* 27 344 Kč

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Co by to bylo za obývací komplex, kdyby z něj nebyli uchváceni všichni členové domácnosti? Na tuto otázku už nemusíte hledat odpověď, protože Vám představujeme tuto unikátní sestavu od značky MAX, která se specializuje na nábytkový interiér. Věříme, že dokáže uspokojit i náročné zákazníky!

Pokud hledáte moderní nábytek, tak značka MAX toto splňuje do posledního detailu. V rámci zahraniční spolupráce byla vytvořena tato kolekce pro potřebu každodenního užívání. Z barevných provedeních máte na výběr kaštan Wenge, Bílá, dub Sonoma a švestka Wallis. Nábytek kombinuje různé prvky a barevné kombinace a je proto zcela unikátní. Na smontování zásuvek jsme použili válečkové kolejničky, které mají zabudovaný systém tichého zavírání. Úchytky jsou navrženy tak, aby v úchytu neklouzaly.

Sestava obsahuje tyto komplementy: dvě vysoké skříně (vxšxh 203x50x40 cm), dvě uzavřené police (vxšxh 40x100x30 cm), aby se na věcech neusazoval prach, dva stojany na TV (vxšxh 45x100x51 cm), kdy si můžete vybrat, kde ji umístíte.

Máme pro Vás moc dobrou zprávu dopravu máte zcela zdarma. Nakoupit u nás můžete i na splátkyInspirujte se tímto nábytkem a vězte, že se bude skvěle vyjímat ve Vašem domově. Zamilujete si ji!

Materiál LTD, lamino
Styl moderní
ABS
Tloušťka korpusu 22 mm
Tloušťka dvířěk 16 mm

Dostupné varianty:


14 540 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online