Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Kuchyňská linka tiffany 260
-39 %
Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260 Kuchyňská linka tiffany 260

Kuchyňská linka tiffany 260

3 až 4 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 16 610 Kč
Podobný model koupíte za:* 27 132 Kč
Ušetřeno: 10 522 Kč
Cena zboží bez DPH: 13 727 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 661 Kč

Pro komfortní pocity při pobytu v kuchyni je potřeba si umět pořídit také komfortní kuchyňskou linku. Kuchyňská linka 260 tiffany patří mezi větší rozměry svého druhu a lze ji libovolně kombinovat s různými spotřebiči, ale také jednotlivé kuchyňské skříňky mezi sebou díky tradiční bílé barvě. Luxusní dojem podporují také kovové úchytky, které jsou vsazeny do hran dvířek pro větší odolnost.

Tradiční bílá barva kuchyňské linky je však navíc v lesklém designu, který vzniká díky netradiční výrobě postupem UV technologií. Během výroby se dbá na dodržení přirozeného vzhledu dvířek, ale přitom je celek doplněn o vysoký lesk materiálu, který je dobře omyvatelný a odolný. Tato kuchyňská linka je dlouhá 260 cm a hodí se proto spíše do větších kuchyní pro plné využití rozměrů této linky. Můžete mezi sebou skříňky libovolně kombinovat a spojit je s moderními spotřebiči pro dosažení dokonalého designu kuchyně. Desky kuchyňských skříněk jsou z profilovaného materiálu o síle 16 mm vyráběné z MDF a LTD lamina. Tento materiál má mezi lidmi velkou oblibu pro svoji odolnost a přirozenost. Umožňuje také netradiční postup výroby pro dosažení skutečně vysokého lesku.

Celá kuchyňská linka se skládá z horní skříňky se sklem, 2-dveřové horní skříňky, širší 1-dveřové horní skříňky, klasické 1-dveřové horní skříňky, 2-dveřové spodní skříňky na dřez, 2-dveřové spodní skříňky, 1-dveřové spodní skříňky se šuplíkem a širší 1-dveřové spodní skříňky. Společně s tím získáte také pracovní desku. Celá kuchyňská linka je dodána bez spotřebičů v demontovaném stavu.

Šířka 260 cm
Materiál MDF,LTDlamino
Styl moderní
Barva dvířek Bílá lesk
ABS
Pracovní deska
Tloušťka 16 mm
Úchyt kov
Barva korpusu Bílá

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


16 610 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online