Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Kuchyňská linka tiffany 240
-40 %
Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240 Kuchyňská linka tiffany 240

Kuchyňská linka tiffany 240

3 až 4 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 12 390 Kč
Podobný model koupíte za:* 20 689 Kč
Ušetřeno: 8 299 Kč
Cena zboží bez DPH: 10 240 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 239 Kč

Ke kuchařské vášni vás může dovést i moderní kuchyňská linka Tiffany, která dodá vašemu kuchyňskému prostoru ten správný lesk a nadčasový design.

Díky kombinaci klasické kuchyně s inovativním postupem při výrobě se kuchyňská linka 240 tiffany stává jednou z nejpopulárnějších na moderním trhu. Tradiční bílá barva je obohacena o vysoký lesk a v kombinaci s kovovými úchytky vytváří luxusní styl, který vaší kuchyni změní k nepoznání. Vysokého lesku je docíleno již při výrobě speciálními postupy UV technologií, které zanechá laminované desky v přirozeném vzhledu a při laminování je zabalí do lesklého povrchu, který je nejen dobře omyvatelný, ale také atraktivní. Kuchyňská linka je dlouhá 240 cm a hodí se tedy do větších kuchyňských prostor, kde máte možnost naplno využít plný rozměr této kuchyně. Skříňky lze pohodlně kombinovat tak, aby celek vyhovoval vašemu stylu. Profilované desky kuchyňských skříněk jsou silné 16 mm vyrobené z MDF a LTD lamina. Materiál je odolný i při častém používání a tradiční bílá barva navíc umožňuje kombinovat kuchyňskou linku s libovolnými spotřebiči i dalším nábytkem a vybavením.

Kuchyňská linka 240 tiffany se skládá z horní skříňky se sklem, horní skříňky na digestoř, širší 1-dveřové horní skříňky a klasické 1-dveřové horní skříňky. Dále je to 2-dveřová spodní skříňka na dřez, klasická 1-dveřová spodní skříňka s šuplíkem a širší 1-dveřová spodní skříňka. Součástí setu je také pracovní deska. Kuchyňská linka je dodávaná v demontovaném stavu a bez spotřebičů.

Šířka 240 cm
Materiál MDF,LTDlamino
Styl moderní
Barva dvířek Bílá lesk
ABS
Pracovní deska
Tloušťka 16 mm
Úchyt kov
Barva korpusu Bílá

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


12 390 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online