Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Kuchyňská linka tiffany 220
-41 %
Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220 Kuchyňská linka tiffany 220

Kuchyňská linka tiffany 220

3 až 4 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 11 490 Kč
Podobný model koupíte za:* 19 325 Kč
Ušetřeno: 7 835 Kč
Cena zboží bez DPH: 9 496 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 149 Kč

S novou kuchyní tiffany si vaření prostě zamilujete. Kuchyňský prostor si zaslouží stejnou péči při interiérové výbavě jako kterýkoliv jiný. Kuchyňská linka 220 Tiffany přináší variantu kombinace moderního a tradičního stylu ve světlých barvách, které prosvětlí každou kuchyni.

Kovové úchytky přitom vkusně rozráží tradiční bílou barvu kuchyňských dvířek a přitom jsou vsazené do hran tak, aby nedošlo při používání k jejich poškození. Design vysokého lesku vzniká při výrobě speciální UV technologií, která zanechává laminovaným deskám přirozený vzhled a přitom z nich leskem vytváří nadčasový design. Tato kuchyňská linka je dlouhá 220 cm a hodí se do většiny kuchyňských prostor s možností kombinace kuchyňských skříněk tak, aby to vyhovovalo vaší kuchyni. Desky kuchyňských skříněk jsou profilované z MDF a LTD lamina s vyhlazeným povrchem. Jejich tloušťka je 16 mm, což zaručuje spolehlivou odolnost. Kuchyňská linka Tiffany je dostupná v tradiční bílé barvě, která však díky vysokému lesku poskytuje nadčasový design. Je navíc dobře omyvatelná a odolnější proti běžnému opotřebení.

Tato kuchyně obsahuje horní skříňku se sklem, dvě 1-dveřové horní skříňky, horní skříňka na digestoř, 2-dveřová spodní skříňka na dřez, klasická 1-dveřová skříňka a 1-dveřová skříňka se šuplíkem. Dále je součástí kuchyňské linky i pracovní deska a celý set je dodáván v demontovaném stavu bez spotřebičů.

Šířka 220 cm
Materiál MDF,LTDlamino
Styl moderní
Barva dvířek Bílá lesk
ABS
Pracovní deska
Tloušťka 16 mm
Úchyt kov
Barva korpusu Bílá

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


11 490 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online