Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
Kuchyňská linka tiffany 200
-46 %
Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200 Kuchyňská linka tiffany 200

Kuchyňská linka tiffany 200

3 až 4 týdny
  Zdarma
Konečná cena po slevě: 12 590 Kč
Podobný model koupíte za:* 23 460 Kč
Ušetřeno: 10 870 Kč
Cena zboží bez DPH: 10 405 Kč
Prodej na splátky Na splátky
11 x 1 259 Kč

Ne každého baví vaření, ale kuchyňský prostor si i tak zaslouží zvýšenou pozornost a důkladný výběr kuchyňského nábytku. Kuchyňská linka 200 Tiffany je živoucím důkazem toho, že světlé barvy do kuchyně patří.

V kombinaci s kovovými úchyty splňuje i ty nejnáročnější podmínky pro moderní vzhled. Lesklý design vytváří překvapivě komfortní styl díky speciální UV technologii při výrobě laminovaných desek. Jejich precizní povrchová úprava a vysoký lesk dodávají kuchyňské lince potřebný šmrnc, který do kuchyně zkrátka patří. Kuchyňská linka je dlouhá 200 cm a vhodná tedy pro většinu kuchyňských prostor. Profilované desky mají vyhlazený povrch z MDF a LTD lamina, což jsou materiály, které poskytují možnost vytvořit přirozený vzhled a přitom dodat povrchu vysoký lesk. Tato kuchyňská linka je dostupná v bílé barvě, která v kombinaci s lesklým povrchem vytváří dokonalé spojení moderního a tradičního stylu.

Tloušťka desek je 16 mm a díky tomu je zaručena větší odolnost kuchyně při běžném provozu. Součástí této kuchyně je horní skříňka se sklem, 2-dveřová horní skříňka a 1-dveřová horní skříňka. Dále 2-dveřová spodní skříňka pro dřez, klasická 2-dveřová spodní skříňka a 1-dveřová spodní skříňka s šuplíkem. Celý set je včetně pracovní desky bez spotřebičů v demontovaném stavu.

Šířka 200 cm
Materiál MDF,LTDlamino
Styl moderní
Barva dvířek Bílá lesk
ABS
Pracovní deska
Tloušťka 16 mm
Úchyt kov
Barva korpusu Bílá

Jak můžeme předejít reklamaci?

Náš tým je připraveny Vám se vším poradit a předejít tak k možným reklamacím. Rádi poradíme s výběrem látky, orientací sedací soupravy, velikosti a dekoru konkrétního zboží.

Zboží zakoupené v našem online obchodě se snažíme rozvážet především vlastními vozy. Před rozvozem prochází zboží dvojitou kontrolou. To vše, abychom jsme předešli poškození, záměně a případné reklamaci. Věřte, že se snažíme k Vaší objednávce přistupovat s maximální péčí a odpovědností a víme jak je nepříjemné, když ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme mít zákazníky, kteří budou spokojeni s našimi službami, ale i se samotným zakoupeným zbožím, neboť pouze tehdy se k nám znovu vrátí.

A proto, se stejným způsobem, jako jsme Vaši objednávku vyřizovali, jsme připraveni řešit i této takzvané nepříjemné situace.

I přesto se někdy může stát, že zboží neodpovídá vašim požadavkům a vy chcete zboží vrátit nebo reklamovat.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, mohou zboží do 14-ti dnů od převzetí vrátit a to i bez udání jakéhokoliv důvodu.

Za jakých podmínek mohu zboží vrátit

V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od kupní smlouvy kontaktuje prodávajícího prostřednictvím zaslání e-mailu na info@nabytek-natali.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla prodávajícího, s tím, že písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz (tj. kupní ceny a nákladů na dodání zboží do místa určeného kupujícím). Prodávající v textové podobě potvrdí kupujícímu přijetí odstoupení. V případě odstoupení kupujícího od smlouvy, zašle nebo předá kupující prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel; tato lhůta se považuje za zachovanou, pokud v ní kupující odešle zboží prodávajícímu. Všechny peněžní prostředky, které prodávající od kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku způsobu dodání zvoleného kupujícím), budou vráceny kupujícímu (na uvedený účet) a to do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Jak zboží reklamovat?

  • vyplňte prosím speciální reklamační formulář, který je k dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce zákaznický servis Reklamace. Jeho vyplnění by mělo být pro vás jednoduché.
  • je potřebné vyplnit veškeré údaje včetně čísla a data objednávky
  • důležité je doložit foto reklamovaného dílů nebo produktu
  • do poznámky popsat důvod reklamace
  • poté formulář ODESLAT, kde začíná proces řešení vaší reklamace (podle zákona je na vyřízení reklamace 30 pracovních dnů), ale po doložení potřebných podkladů se snažíme reklamované zboží řešit co nejrychleji.

V případě, že byste měli jakékoliv dotazy tykající se vracení či výměny zboží, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


12 590 Kč

Tento produkt je zařazen v kategoriích:

Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online