VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Závěsná skříňka Dinaro SFW

  • Závěsná skříňka Dinaro SFW
  • Závěsná skříňka Dinaro SFW
  • Závěsná skříňka Dinaro SFW
1 až 3 týdny
  250 Kč
Naše cena: 2 010 Kč
Podobný model:* 0 Kč

Je nám líto, ale tento produkt se již bohužel neprodává

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Potřebujete něčím zaplnit prázdnou zeď ve svém ubývacím pokoje? Moderní závěsná skříňka z nábytkové kolekce Dinaro je ta perfektní volba! Neváhejte a pořiďte si stylový nábytek i k sobě domů!

Kolekce nábytku Dinaro je ideální volbou pro všechny, kteří ocení módní styl a funkční řešení pro každodenní použití. Moderní design kolekce je zdůrazněn elegantní bílou barvou, zajímavými úchytkami integrovanými do čelních dvířek, poutavým LED osvětlením a vysoce funkčním systémem pantů a kolejniček pro zajištění plynulého a tichého otvírání dvířek. Systém tvoří celkem 9 prvků, jež Vám umožní účelné a originální uspořádání obývacího pokoje. Hlavním materiálem použitým při výrobě nábytku Dinaro je LTD laminovaná dřevotříska. 

Rozměry závěsné skříňky Dinaro (šířka, výška, hloubka) jsou 155 x 10 x 22 cm. Hmotnost tohoto produktu je 6 kg. Dalšími materiály použitými k výrobě jsou například lišty MDF a desky LTD, melaminové hrany a fólie finish. Nosnost skříňky Dinaro je 18 kg. Ke zboží dostanete záruku 24 měsíců a je dostupné do 1 až 3 týdnů.

Objednejte si u nás zboží minimálně za 10.000 Kč a dovezeme Vám ho zdarma. Využijte také třeba možnost nákupu na splátky. Vybavte si obývací pokoj moderním nábytkem Dinaro. Budete nadmíru spokojeni!

Barevné provedení Bílá
Šířka 155 cm
Výška 43 cm
Hloubka 30 cm
Hmotnost 20 kg
Materiál LTD, lamino
Styl moderní

2 010 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online