-34%

Ultimo šatní skříň U1

3 799,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Představujeme Vám šatní skříň značky Ultino, která svým vzhledem potěší děti i odrostlé teenagery. Mrkněte se, co vám může nabídnou a nechte se unést svou fantazii!

Naší novinkou je nábytek ze sady ULTIMO. Naši specialisté si vyhráli s jeho barevným provedením, proto si můžete vybrat až ze tří různých variant. Jako základní korpus jsme zvolili tmavší jasan coimbra v odstínu tmavé a barevné doplňky v barvách zeleň. Na materiálu ULTIMO určitě nešetřil, tudíž jeho laminem potažený povrch odolá škrábancům a dětským karambolům. Komponenty jsme se snažili vyladit do nejmenších detailů, proto všechny kusy ladí a tvoří krásný set.

Rozměry jsou (šířka x výška x hloubka) 80 x 187 x 51 cm. Korpus je pevný a potažený laminem. Obsahuje malou skříňku a dva tiché šuplíky. V horní části se nachází velký šatní prostor. Na zboží dostanete záruku 24 měsíců.

Máme pro Vás moc dobrou zprávu – pokud u nás nakoupíte nad 10.000 Kč, máte dopravu na náš účet! Nakoupit u nás můžete i na splátky. Tak už nečekejte a objednejte si nábytek, kterým vkusně zařídíte svůj interiér. Nebudete litovat!

 
Hloubka

Výška

Šířka

Barevné provedení jasan coimbra tmavá
Materiál

Styl

Barva doplňkových lišt

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Skvělý design.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

Přidat recenzi
Scroll to Top