-34%

Ultimo regál U15

1 189,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Regál Ultimo je speciálně navržen pro malé objevitele. Do tohoto regálu si mohou uložit třeba encyklopedie nebo těžítka. Je skvělé jak se dá využít prostor!

Naší novinkou je nábytek ze sady ULTIMO. Naši specialisté si vyhráli s jeho barevným provedením, proto si můžete vybrat až ze tří různých variant. Jako základní korpus jsme zvolili tmavší jasan coimbra v odstínu tmavé a barevné doplňky v barvách zeleň. Na materiálu ULTIMO určitě nešetřil, tudíž jeho laminem potažený povrch odolá škrábancům a dětským karambolům. Komponenty jsme se snažili vyladit do nejmenších detailů, proto všechny kusy ladí a tvoří krásný set.

Rozměry jsou (šířka x výška x hloubka) 34 x 144 x 35 cm. Korpus je pevný a potažený laminem. Je to velice jednoduché provedení se 4 policemi. Na zboží dostanete záruku 24 měsíců. 

Máme pro Vás moc dobrou zprávu – pokud u nás nakoupíte nad 10.000 Kč, máte dopravu na náš účet! Nakoupit u nás můžete i na splátky. Tak už nečekejte a objednejte si nábytek, kterým vkusně zařídíte svůj interiér. Dejte jim více prostoru pro rozvinutí fantazie!

Hloubka

Výška

Šířka

Barevné provedení jasan coimbra tmavá
Materiál

Styl

Barva doplňkových lišt

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Oceňuji služby.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top