-23%

Termoelastické matrace Simona

2 720,00 7 333,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23466 Kategorie: ,

Hledáte matraci, která zlepší kvalitu Vašeho spánku a současně bude pečovat o Váš celkový stav? Termoelastická matrace Simona je tím modelem, který hledáte.

Termoelastické matrace Simona – moderní dimenze spánku Termoelastické matrace sklízejí čím dál tím vyšší uznání od osob, které pečují o své zdraví a dobré rozpoložení. Charakteristickou vlastností tohoto druhu matrací je speciální výplň v podobě pěny, která se plně přizpůsobuje tělu člověka a také reaguje na jeho teplotu. Termoelastická matrace Simona vytváří okolo milionu bodů podpory těla, což se projevuje jeho rovnoměrným podepřením během spánku a správným profilováním, které ovlivňuje odlehčení unavené páteře. Odpočinek na takové matraci zlepšuje celkové prokrvení organismu a minimalizuje bolesti páteře a kyčelní oblasti. Termoelastická matrace Simona od výrobce – záruka správné ochrany těla Model Simona je termoelastickou matrací, která je navíc vybavena prvky, jež během spánku ovlivňují maximální pohodlí. Vrchní část matrace tvoří pěna Visco tloušťky 2 cm, což je pro tento druh matrací charakteristické. Další vrstvou je pružná pěna HR tloušťky 5 cm a také měkká pěna T2542. Takto sestavená matrace zaručuje maximální ochranu těla během nočního odpočinku a také odolnost, která se projevuje možností dlouhodobého používání bez obav, že vzniknou neestetické prohlubně, které zhoršují pohodlí spánku.

Termoelastická matrace Simona je dostupná v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž je možné ji přizpůsobit jak dětským postelím, tak postelím v ložnicích dospělých osob. Další předností je povlak vyrobený z vysoce kvalitní látky. Nejenže pomáhá udržet matraci v požadované čistotě, ale také zajišťuje požadovanou cirkulaci vzduchu, díky čemuž je model Simona antialergický, a tedy zcela bezpečný také pro naše nejmladší. Sníte o zdravém spánku, který Vám dodává spoustu energie pro další aktivity? Investujte do technologicky pokročilé termoelastické matrace Simona

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Dobrý poměr cena / kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top