-36%

Spodní skřínka s šuplíky 10D kuchyň Econo

3 796,00  2 430,00 

Za 2 až 4 týdny u vás!

Katalogové číslo: 12906 Kategorie: , ,

Spodní skříňku se šuplíky ECONO si zamilují malí i velcí pomocníci! Skvěle se bude vyjímat ve Vaši kuchyni. A navíc je stylizována do neotřelého stylově laděného vzhledu, a proto zaujme opravdu každého!

Moderní designnejlepší materiály použité při výrobě a maximální úložný prostor – to jsou výrazy, které definují Nábytek ECONO. Na barevném provedení se naši nábytkoví specialisté opravdu vyřádili. Pro korpus zvolili barvu dub SONOMA a pro dvířka San Reno s bílým leskem. Dolní skříňky jsou bez pracovní desky, a to proto, že je k ním možnost dokoupit desku zvlášť. Zásuvku v dolních skříňkách mají kvalitní pojezd GTV Metalbox. Horní skříňky jsou zase obohaceny o GTV tiché zavírání. Na úchytky jsme zvolili kov, který se neumastí a odolá i odolné špíně.

Rozměry (šířka, výška, hloubka) jsou 60 x 82 x 51 cm. Vhodné ji sloučit do setu kuchyně ECONO. Skříňka je rozdělena na 3 samostatné části.

S nábytkem ECONO budete zajisté nadmíru spokojeniNakoupit můžete bez problému i na splátky. Máme pro Vás výbornou zprávu! Máte od nás dopravu zdarma, pokud u nás nakoupíte v hodnotě 10.000 Kč! Uvařte na ni už zítra!

Hloubka

Výška

Šířka

Doporučené dovybavení

Materiál

Styl

Úchyt

Barva korpusu

Barva dvířek

Scroll to Top