LEVNÝ A KVALITNÍ NÁBYTEK

Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online

Kuchyň San Marino

Získejte i Vy svou kuchyni za velmi výhodnou cenu. Představujeme Vám kuchyň San Marino, která skloubí dobrou cenu a vkus. Můžete si být jistí, že jsme použili ty nejlepší materiály, které jsme měli k dispozici. Připravování pokrmů bude v této sadě velice snadné.

Kuchyň San Marino je propozice moderní kuchyňské linky za dobrou cenu. Ten pravý design  dodávají krémová dvířka z kvalitní MDF dřevovláknité desky, která se vyznačuje zvýšenou odolností a nahrazuje dřevěný masiv. Horní skříňky jsou prosklené a mají zdobené kovové úchytky. Některé šuplíky jsou s prosklením, dvířka skříněk a šuplíky mají DORAZY, které tlumí nárazy při zavírání. Dolní skříňky dodáváme bez pracovní desky, kterou lze doobjednat v celkem 8 různých dekorech . Hloubka spodních skřínek je 47 cm, horních 32 cm.

Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek značky San Marino ještě dnes! Vaření nebylo nikdy jindy snadnější!


Kategorie

Položky 1 až 21 z 45 (3 stránek)
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online
..