VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Dolní skříňky Multiforte

Hledáte něco moderního a rustikálního? Naše kuchyň značky Multiforte je přesně to co hledáte. Je skvělé co dokázali naši designeři a jejich práci proto musíte ocenit! Nyní jste v sekci dolních skříněk.

U kuchyně Multiforte je celá plocha skříněk v barevném dekoru v kombinaci s vysokým leskem. Kuchyňskou linku lze objednat v provedení dub sonoma / bílý lesk. Výška horních skříněk je 72,3 cm a hloubka 34,6 cm. Výška dolních skříněk je 82,3 a hloubka 58 cm. Pracovní desku dodáváme vcelku v délce 83, 123, 183 a 243 cm a tloušťce 3,8 cm. Horní výklopné skříňky jsou dodávány s plynovým pístem, který tlumí zavírání i otevírání a každá skříňka obsahuje kovový úchyt. Lze přikoupit osvětlení, dřez a lišty na pracovní desku.

Dolní skříňky ke kuchyni Multiforte, v provedení dub sonoma v kombinaci s bílým leskem. Výška dolních skříněk je 82,3 a hloubka 58 cm. Skříňka obsahuje korpusdvířkakovovou úchytku a sokl. Dolní skříňky dodáváme v demontu bez pracovní desky, kterou lze doobjednat.

Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek značky Multiforte ještě dnes!  Kuchyně dodáváme v demontovaném stavu. Multiforte je ta pravá kuchyň pro Vás! Sousedi ji budou závidět.
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online