Sektorové kuchyně - Kuchyň Modena MDF

Infolinka a objednávky 8:00 - 21:00   739 314 895
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online

Kuchyň Modena MDF

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost si vybrat přesné umístnění všech skříněk. Máme jich na výběr opravdu hodně a tak neváhejte a koukněte se k nám do skladu. Jistě si některou pěknou vyberete. 

Moderní a kvalitní kuchyňská linka Modena vám nabízí možnost zvolit barevné provedení horních a spodních dvířek. V ceně kuchyně je korpus s policemi, čela, sklo a úchytky. Materiál kuchyně je LTD deska s ABS hranami a dvířka jsou vyrobená z kvalitní MDF dřevovláknité desky, která se vyznačuje zvýšenou odolností a používá se jako náhrada dřevěného masivu. V zásuvkách jsou kovové pojezdy Metabox regulovatelné ve 3 úrovních, skříňky s výklopnými dvířky obsahují plynové písty. Pracovní desku možné objednat v celku v barvě Travertyn světlý

Nezapomeňte, že pokud nakoupíte celkem za minimální částku 10 000 Kč, zboží Vám domů dovezeme zdarma. Neváhejte a objednejte si nový kuchyňský nábytek značky Modena ještě dnes!  Kuchyně dodáváme v demontovaném stavu. Modena je ta pravá kuchyň pro Vás! Zamilujete si ji hned od začátku.


Kategorie

Položky 1 až 21 z 35 (2 stránek)
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online