VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

Rozkládací sedací soupravy

Rozkládací sedací soupravy jsou zajímavým a žádaným řešením do všech malých bytů, obývacích pokojů a dalších stísněných prostor. Rozkládací sedací souprava dokáže nahradit jednolůžkovou postel, letiště i postel pro hosty. Proto je její pořízení zajímavé i z praktického hlediska. Rozkládací sedačky s úložným prostorem jsou velmi pohodlné, oblíbené především mezi mladými lidmi. I tak ale dokáží zapůsobit elegantním a luxusním dojmem.

Můžete využít náš splátkový prodej a dopravu zdarma při objednání nad 10 000 Kč!

Jaký účel, takový typ

Rozkládací rohové sedačky jsou velmi oblíbené pro své pohodlí, úsporu místa a také pro svůj nenahraditelný úložný prostor, které ocení nejen malé domácnosti. Rohovou sedací soupravu velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli a večer ho potřebujeme využít pro pravidelné nebo příležitostné spaní. V tomto případě jsou rozkládací rohové sedací soupravy s úložným prostorem velkou výhodou. Když přijede návštěva, či zůstanou přátelé do pozdních hodin, vždy se hodí mít po ruce pohodlné místo k přespání. Široké využití naleznou rohové sedací soupravy rozkládací v dětských a studentských pokojích nebo pracovnách, které složí příležitostně i jako pokoj pro hosty.

Barva a materiál
Při výběru rozkládací sedací soupravy je důležité neuspěchat volbu materiálu. Sedačky jsou k dispozici ve velkém množství barevných kombinací, různých materiálů od kůže pravé, kůže umělé neboli eko kůže, látek jemných, látek hrubších se snadnou i náročnější údržbou. Častou volbou jsou omyvatelné a praktické materiály za méně peněz, jako např. sedačky z eko kůže či drsnější materiál neutrální barvy, na kterém nejsou nečistoty tolik vidět. 

Snadné rozkládání
Často opomíjeným faktem je samotné rozkládání sedací soupravy. Mnoho lidí si zvolí tuto variantu nejen jako příležitostnou pro návštěvy, ale jako trvalou pro sebe a svého partnera ve vidině úspory místa. Rozhodně je to dobrý nápad, zvlášť v dnešním, minimalisticky- zaměřeném světě, je však důležité myslet na pohodlnost samotného procesu rozkládání. Velké množství sedacích souprav drhne či snad skřípe při rozkládání, což by při denním rozkládání nemusel být dobrý nápad. Jednak kvůli životnosti sklápěcího systému, a jednak kvůli našim nervům. Naše sedací soupravy jsou však vybaveny velmi lehkým a snadným systémem rozkládání.

Důležitý je i fakt, kolik členů ji bude využívat a také jak. Bude sedačka sloužit na spaní, či snad studium, pro rodinný odpočinek u televize nebo pro návštěvy? U sedací soupravy musíme vždy myslet dopředu a počítat raději s větším než menším místem k sezení. Sedačka by měla být dostatečně prostorná i pro případ, že se sejdou všichni členové domácnosti najednou a ideálně i s nějakou rezervou, když si někdo přivede přátele či přijedou vzdálení příbuzní. Stejně jako volba velikosti a typu není snadná ani volba barvy a materiálu. U výběru barvy nemusíme uvažovat pouze nad dekorativním vzhledem do domácnosti, jak zapadne kus nového nábytku do toho starého, ale také jak bude mít vliv barva na údržbu a celkové používání od všech členů domácnosti, i těch chlupatějších... psů a koček, pokud jim dovolíme sedět vedle nás. Pro samotnou ženu není problém udržet vzhled sedačky takový, jaký byl na začátku a to ani u světlých odstínů či materiálu jako je samet. Pokud je ale sedačka určena pro celou rodinu, měl by výběr být rozhodně přizpůsoben všem členům. V takovém případě se je častou volbou omyvatelná varianta jako je kůže či hrubší materiály, kterým nevadí ani denní luxování. Vzhled je tak neporušen a v případě ušpinění či snad protržení nehrozí rozvod či trestání dětí. Všechno tohle trápení a promýšlení před koupí za výsledek rozhodně stojí. Nejen proto, že oživí jakýkoliv interiér a dodá osobitý styl celé domácnosti, ale proto, že nová sedací souprava je srdcem obývacího pokoje často stmelí i členy rodiny na jednom místě, kde rádi tráví svůj čas.


Dvoubarevná sedací souprava Liadest ve tvaru U

45 000 Kč24 960 Kč

Elegantní čalouněná sedací souprava Monk

61 260 Kč33 090 Kč

Elegantní rohová sedací souprava Braven s rozkládacím lůžkem

48 744 Kč29 840 Kč

Luxusní sedací souprava Amigo

51 803 Kč31 040 Kč

Nadčasová rozkládací sedací souprava Panama

37 560 Kč21 860 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo

67 455 Kč39 820 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo Mini

57 706 Kč32 890 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo ve tvaru písmena U

93 468 Kč50 160 Kč

Prošívaná sedací souprava Focus s rozkládacím lůžkem

45 686 Kč26 220 Kč

Prostorná sedací souprava Dubai

36 927 Kč22 290 Kč

Rohová rozkládací sedací souprava Avanti

41 202 Kč23 980 Kč

Rohová rozkládací sedací souprava Bucco

34 365 Kč19 060 Kč
Položky 1 až 12 z 487 (41 stránek)
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online