VOLEJTE ZDARMA   8-16 hod.   800 021 022

Rohové sedací soupravy

Chcete-li si dopřát luxus a zvelebit svůj obývací pokoj, rozhodně investujte do rohové sedací soupravy. Dopřejte si pohodlí a zároveň ušetřete cenné místo ve vašem obývacím pokoji. Máme malé i velké rozkládací s úložným prostorem.

Můžete využít i splátkový prodej a dopravu zdarma při objednání nad 10 000 Kč!

Jaký účel, takový typ
Rohové sedačky jsou velmi oblíbené. A to proto, že nabízí jednak pohodlí a jednak šetří místo. Sedačku tak můžete dát do rohu či přímo do středu místnosti. Sedací soupravy jsou buď levého či pravého provedení, to znamená že pasují do každé domácnosti i s neobvyklým půdorysem.  Sedačky jsou mohou být také rozkládací, což se využije nejen když manžel chrápe či přijede nečekaná návštěva. Mnoho sedacích souprav také nabízí úložné prostory, které se v malé domácnosti vždy hodí. Rohovou sedací soupravu velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli a večer ho potřebujeme využít pro pravidelné nebo příležitostné spaní. V tomto případě jsou rozkládací rohové sedací soupravy s úložným prostorem velkou výhodou. Široké využití naleznou rohové sedací soupravy rozkládací v dětských a studentských pokojích nebo pracovnách, které složí příležitostně i jako pokoj pro hosty.

Sedací souprava je vždy dominantou celého prostoru a musí splňovat hned základní kritéria jako je pohodlí, praktičnost a zároveň být hezká na pohled. Zároveň musí vyhovovat velikostí, aby žádný člen domácnosti nepřišel zkrátka. A tak by to mělo být. Při výběru sedačky také musíme myslet na velikost prostoru, do kterého ji chceme umístit. Sedačka by se měla přizpůsobit. Praktická rohová sedací souprava by měla zapadnout i do menších pokojů, ale také velká a prostorná sedací souprava s úložnými prostory a místem pro více hostů by neměla zabrat celý pokoj, aby byla také příchozí cesta kolem přístupná.
Sedací souprava se skládá z různě tvarovaných typů sedáků a to dvoj či trojsedák, dále jsou to sedačky do tvaru U, které vybízí ke konverzaci, sedačky s boky i bez boků. Jsou tu však i sedací sestavy, které zahrnují nejen sedačku, ale také třeba taburet nebo křeslo či dokonce lenošku

Barva a materiál
Při výběru je důležité neuspěchat volbu materiálu, ze kterého je sedací souprava vyrobená. Sedačky jsou k dispozici ve velkém množství barevných kombinací a variant, a zároveň pestrého výběru různých materiálů od kůže pravé, kůže umělé neboli eko kůže, látek jemných, látek hrubších se snadnou i náročnější údržbou. Barevná paleta je vážně pestrá a každý si tak může zvolit tu svou. Pokud uvažujete jako rodiče, oceníte zajisté omyvatelné a praktické materiály za méně peněz, jako např. sedačky z eko kůže či drsnější materiál neutrální barvy, na kterém nejsou nečistoty tolik vidět. Pro luxusní interiéry se rozhodně hodí jemný materiál připomínající semiš, velur, ale nabízíme také pravou přírodní kůži pro náročné zákazníky nebo látkové sedací soupravy za velmi příjemné ceny. Vybírat tak můžete z úžasné škály barev a také stylů. 

Z toho vyplývá, že volba sedací soupravy není lehká. Měli bychom si dopředu promyslet, kolik členů ji bude využívat a také jak. Na spaní, studium, na odpočinek u televize či snad pouze pro přijímání návštěv? Sedačka by měla být dostatečně prostorná i pro případ, že se sejdou všichni členové domácnosti najednou a ideálně i s nějakou rezervou, když si někdo přivede přátele či přijedou vzdálení příbuzní. Stejně jako volba velikosti a typu není snadná ani volba barvy a materiálu. Možností je přece taková spousta. Světlé odstíny lákají především dámy, nicméně rozhodně nechceme společně s koupí podepsat i smlouvu závazku ke každodennímu úklidu a oprašování, pokud třeba dáma žije sama, neměl by být problém s výběrem i té nejjemnější látky tmavého či ultra světlého odstínu, nicméně pokud má manžela, psa či děti, výběr by měl být rozhodně přizpůsoben všem členům i jejich účinkům na vzhled sedačky. V takovém případě se nemlžeme splést při volbě omyvatelného materiálu jako je kůže, nicméně pro častost používání je lepší volit levnější a rychleji nahraditelnou variantu jakou je eko kůže. Vzhled je neporušen a v případě protržení nehrozí rozvod či trestání dětí. Tohle všechno rozhodování a proměřování nicméně za výsledek stojí, protože nová sedací souprava je srdcem obývacího pokoje, kde se schází všichni členové rodiny. Nová sedačka rozzáří každý interiér.


Elegantní čalouněná sedací souprava Monk

61 260 Kč33 090 Kč

Luxusní sedací souprava Amigo

51 803 Kč31 040 Kč

Nadčasová rozkládací sedací souprava Rollo

41 600 Kč23 230 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo

67 455 Kč39 820 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo Mini

57 706 Kč32 890 Kč

Nadčasová sedací souprava Colombo ve tvaru písmena U

93 468 Kč50 160 Kč

Nadčasová sedačka Liquid

61 687 Kč33 540 Kč

Prošívaná sedací souprava Focus s rozkládacím lůžkem

45 686 Kč26 220 Kč

Prostorná sedací souprava Dubai

36 927 Kč22 290 Kč

Rohová rozkládací sedací souprava Avanti

41 202 Kč23 980 Kč

Rohová rozkládací sedací souprava Bucco

34 365 Kč19 060 Kč

Rohová rozkládací sedací souprava Cremona

48 877 Kč26 930 Kč
Položky 1 až 12 z 509 (43 stránek)
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online