-23%

Sedací souprava Silla

25 670,00 32 070,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Bez bláznění, ale s nápadem a třídou? Rozmáchle, ale promyšleně a vkusně? Neradi příliš experimentujete a ve svém obývacím pokoji se chcete soustředit na jednoduchá řešení? Taková, která denně potěší vaše oči a uvolní vaše tělo? Jste tu správně! Vyberte si rohovou sedací soupravu Silla a proměňte pohodlí svého života okamžitě! Zaručujme vám maximální pohodlí, spokojenost a… počkat, popořadě… Chcete vědět více? Pohodlně se usaďte a přečtěte si to… Silla – elegance, pohodlí a extra třída!

Při výběru Silla byste si měli ze své podstaty cenit těch nejjednodušších řešení, takže naši rohovou sedací soupravu by mělo být možné popsat třemi slovy – elegance, pohodlí a úroveň. Ale v tomto případě to nemusí stačit. Pokud se podíváme šířeji, vidíme rozhodně více. Silla to je příjemně strávený čas s rodinou, Silla to je také vzrušující a nezapomenutelný filmový maraton, Silla to je vydařené setkání s nejlepší kamarádkou a nekonečné povídání (protože komu by se chtělo vstávat z tak pohodlného gauče?) Silla to je konec konců také dlouhý spánek a veselý den naplněný energií. Se Silla nuda neexistuje. Jak je to možné? Nabízíme vám velkou plochu pohodlného sedáku a také značnou plochu na spaní. Naše rohová sedací souprava ve tvaru písmene L může zaujmout formu lůžka s plochou 148×244 cm. Maximální pohodlí vám zajistí také pěny T25 a HR, ze kterých je zhotoven hluboký sedák gauče. Díky nim je rohová sedací souprava odolná proti deformacím všeho druhu, a vaše tělo proti bolesti zad. Jak se na eleganci sluší – s rohovou sedací soupravou Silla se snadno postaráte o pořádek ve vašem obývacím pokoji. To vše díky objemnému úložnému prostoru na lůžkoviny, jímž je sedačka vybavena.

Psali jsme už, že s Silla se nebudete nudit? Počkejte… Máme toho více. Rohová sedací souprava sillal – ráj individualistů Elegance, pohodlí a úroveň – můžete chtít něco více? Jasně! Dokonce musíte! I přes jednoduchý tvar a nekomplikovanou povrchovou úpravu má v sobě naše rohová sedací souprava to něco! Jednoduchá forma vám dává spoustu možností, jak zařídit váš obývací pokoj. Pokud dáváte přednost klasice, vsaďte na tlumené barvy, jako jsou odstíny béžové nebo palety šedé, pokud byste se chtěli trochu vyřádit – zvolte šťavnatou tmavě modrou, zelenou, žlutou nebo bordó. Zní to odvážně? Možná ano, ale vůbec tomu tak nemusí být… Žádná zvolená možnost vás neomezuje. 

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Plocha na spaní

Hloubka sedáku

Výška sezení

Balení

Rozkládací

Úložný prostor

Typ pružiny

Typ balení

Pěna

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

Přidat recenzi
Scroll to Top