VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA

  • Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA
  • Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA
  • Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA
  • Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA
  • Šatní skříň s posuvnými dveřmi LUNA
2 až 4 týdny
  350 Kč
Naše cena: 8 890 Kč
Podobný model:* 15 920 Kč

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Každý kousek oblečení, ať už jej nosíte téměř každý den nebo jen příležitostně, si zaslouží své důstojné místo. Myslíte si, že na to máte moc velký šatník? Omyl, máte jen malou skříň. Spoustu prostoru vám nabídne tato moderní šatní skříň Luna, jenž je díky svému designu vhodná do ložnice, obývacího pokoje i předsíně. Potřebné místo šetří i posuvné dveře, díky nimž je skříň vhodná i do menších interiérů.

Na levé straně se nachází důmyslný systém o čtyřech horizontálních policích. Do těch přehledně poskládáte svetry, trička i mikiny. Široká šatní tyč pro zavěšení šatů, bund a kabátů naleznete v pravé části skříně. Na výrobu použité laminované dřevotřískové desky jsou odolné vůči opotřebení, drobným poškozením způsobeným vnějšími vlivy a také vlhkosti. Dodávají nábytku potřebnou stabilitu, pevnost a policím nosnost. Stejně jako ostatní zákazníci i vy si oblíbíte schopnost zachovat tvarovou a barevnou stálost. Skříň je dostupná v žádaném kontrastu. Je kombinací černé a bílé barvy.

Rozměry jsou (šířka x výška x hloubka) 180 x 215 x 58 cm

Máme pro Vás výbornou zprávu! Máte od nás dopravu zdarma, pokud u nás nakoupíte v hodnotě 10.000 Kč! Také u nás můžete nakoupit i na splátky. Je úžasné, jak se Váš domov díky tomu obzvláštní. Fantazii se meze nekladou!

Šířka 180 cm
Výška 215 cm
Hloubka 58 cm
Materiál LTD, lacobel

Dostupné varianty:


8 890 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online