-23%

Rohová sedací souprava Noe

31 779,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Noblesní rohová rozkládací sedací souprava Noe s funkcí na spaní se skvěle hodí do menších místností. Ušetří trochu místa a zároveň neztratí svou estetickou hodnotu.

Věříme, že v dnešní době by měl být nábytek nejen pohodlný, ale musí být i potěšením pro oči citlivé na estetiku. Proto jsme vytvořili rohovou sedačku Noe, která je funkční, pohodlná a krásná. Tento nábytek pro volný čas je navíc dostupný v široké škále potahů. Rohová sedačka Noe široká celých 255 centimetrů, aby se do ní vešlo mnoho členů domácnosti a hostů. Její další rozměry jsou: 201 x 100 cm. Rohová pohovka Noe se rychle a snadno promění v prostornou postel: 120×195 cm. Nábytek je vybaven rozkládacím mechanismem delfín, což je velmi jednoduché a intuitivní. Rozkládací rohová sedací souprava Noe má navíc také automaticky výsuvné kolečko, které přispívá k pohodlnějšímu používání a rozkládání nábytku. Tato čalouněná rohová pohovka má také zásobník na lůžkoviny! Ideální místo pro uložení náhradních přikrývek, polštářů a přehozů. To vše, aby byl obytný prostor uspořádaný a harmonický. Rohová rozkládací pohovka Noe je moderní, stylový a praktický kus nábytku, který je ceněný pro svou funkčnost i formu! Tento model je vybaven dřevěným rámem, díky kterému je nábytek odolný a lze jej používat po dlouhou dobu. Vysoce elastická HR pěna a vlnitá pružina typu B, kterou je sedák rohové pohovky Noe vyplněn, zajišťují její stabilitu a pohodlí. Na základnu rohové sedačky byl použit čalounický pás, charakteristický pro výrobu moderního čalouněného nábytku. Dřevěné, černé pevné nohy dodávají rohové pohovce Noe stabilitu. Navíc jsou zajímavým dekoračním prvkem a jejich výška – 13 cm – umožňuje použití čisticích robotů k čištění podlahy pod rohovou pohovkou. Díky tomuto postupu, Vychutnáváte si čistou podlahu, aniž byste museli stěhovat svůj rekreační nábytek.

Naše rohové pohovky byly navrženy s ohledem na pohodlí a odolnost. Vše je pečlivě promyšleno, aby byla zajištěna kvalita a nepřekonatelný komfort. Proto má rohová rozkládací pohovka Noe 5 polohovatelných opěrek hlavy, které vám pomohou relaxovat a odpočívat. Pamatujte, že útulný domov je základem úspěšných společenských akcí.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Plocha na spaní

Hloubka sedáku

Výška sezení

Balení

Materiál

Rozkládací

Úložný prostor

Informace

Typ pružiny

Typ sedací soupravy

Typ balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rohová sedací souprava Noe“
Přejít nahoru