-23%

Rohová sedací souprava Lanvin

22 950,00 26 939,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Jste v etapě zařizování interiéru bytu a chcete mít ve svém interiéru moderní prvek? Vsaďte na stylovou rohovou sedací soupravu. Model Lanvin Vám zaručí pohodlí a designérský dojem.

Rohová sedací souprava Lanvin – ideální do moderních interiérů Jednoduchá forma, originální design, péče o detaily a pohodlí – to jsou charakteristické vlastnosti rohové sedací soupravy Lanvin, která je velmi ceněná příznivci minimalistických interiérů s výrazným akcentem. Kombinace dvou vzájemně kontrastních odstínů čalounění a široká nabídka volby barev umožňuje přizpůsobení nábytku vlastnímu vkusu a celkovému aranžmá, které je v interiéru bytu dominantní. Prověřená, stabilní konstrukce je zárukou dlouhodobého používání nábytku bez obav, že se začnou projevovat neestetické deformace a prohlubně. Jednoduchost formy je modernizována detaily v podobě elegantních loketních opěrek s nikami, jež mohou být používány jako poličky. Další předností rohové sedací soupravy jsou stavitelná opěradla, díky kterým si každý uživatel může přizpůsobit jejich výšku vlastním preferencím a své tělesné výšce.

Rohová sedací souprava Lanvin  – nejvyšší úroveň designu Design, ve kterém je vyrobena rohová sedací souprava způsobuje, že se model Lanvin ideálně osvědčí jako centrální nábytek jak moderního obývacího pokoje, tak místnosti zařízené v minimalistickém nebo newyorském stylu. Model je vybaven sedačkou, která v sobě propojuje měkkost a pružnost pěny T30 s pevností a stabilitou vlnitých pružin. Tato rohová sedací souprava může sloužit jako odpočinkový nábytek v obývacím pokoji a stejně dobře se osvědčí ve funkci postele pro spaní. Díky rozkládacímu mechanismu typu delfín je změna sedací soupravy na postel intuitivní a nevyžaduje použití velké síly. 

Rohová sedací souprava Lanvin je zárukou dobrého stylu a maximální úrovně pohodlí. Pokud hledáte multifunkční nábytek, který bude plnit jak užitnou, tak dekorační funkci, je tento model trefou do černého.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Plocha na spaní

Hloubka sedáku

Výška sezení

Balení

Rozkládací

Úložný prostor

Typ pružiny

Typ sedací soupravy

Typ balení

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Velmi rychlé dodání.

Přidat recenzi
Scroll to Top