-33%

Regál Malcolm REG2S/50

5 268,00  3 540,00 

Za 1 až 3 týdny u vás!

Vysoký regál Malcolm je technický dokonalý a vytříbený kousek, který nesmíte opomenout. Je to ten pravý dub pro Vás! 

Kolekce MALCOLM zdůrazňuje svůj moderní a inovativní styl, který dokonale zapadá do nejnovějších trendů. Je svělý do dětských a studentských pokojů ale nejen tam! Tento systém se totiž hodí jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Barva dřeva dub canyon monument vytváří zajímavý konstrast s ostatními doplňky. Na tomto pozadí vyniknou kovové úchytky v barvě starého zlata. To ale zdaleka není vše! Tento systém má ještě jednu zajímavost – moderní potisk písmen na dvířkách pro obdiv nejmenšího i průbojnost teenagera

Celkové rozměry regálu Malcolm (šířka, výška, hloubka) jsou 50 x 205,5 x 40 cm. Regál má 2 lehce výsuvné šuplíky dole a 5 poliček. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách. Úchytky jsou vyrobeny z prvotřídního kovu. Z barevných variant si můžete vybrat dub a šedý wolfram. Na zboží dostanete záruku 24 měsíců a dostupné je do 1až 3 týdnů. Díky snadné montáži to zvládnete i sami!

Doprava je na nad 10.000 Kč zdarma, proto neváhejte a vyberte si další doplňky ze sady Malcolm. Zboží u nás můžete zakoupit také na splátky. Udělejte si to přesně podle Vás!

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Barevné provedení

Materiál

Styl

Scroll to Top