-23%

Svent postel SV13

6 810,00 10 909,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Na tuto stylovou postel Svent s čistými liniemi si uděláte určitě čas! Určitě chcete spát nejen pohodlně ale také stylově. Musíte uznat, že tato postel rozzáří i nejtemnější kouty. Budete zde trávit spoustu času i se svým partnerem, proto je to správná volba!

Představujeme Vám jednoduchý styl, ve kterém je proveden nábytek Svent. Použili jsme na něj to nejkvalitněji zpracované dřevo a vyrobili ho v barevném provedení Sosna Andersen / Dub Nash. Skvěle ladí s ostatními nábytkovými doplňky, na kterých pracovali opravdové špičky v oboru. Povšimněte si také zcela jednoduchého stylu, který můžete dokreslit barevným okolním nátěrem interiéru.

Plocha na spaní je 160 x 200 cm! A doporučujeme pořídit matraci 160 x 200 cm. Materiál je LTD lamino. Rozměry nábytku (šířka, výška, hloubka) jsou 209,5 x 95 x 170 cm. 

Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Naprosto si ho zamilujete, to Vám můžeme garantovat. Skvěle ozvláštní Váš interiér! Právě tento skvost Vám ještě doma chybí!

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Barevné provedení sosna andersen, dub nash
Doporučené dovybavení

Materiál

ABS

Rošt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svent postel SV13“
Přejít nahoru