-23%

Oboustranná matrace Luna

1 869,00 3 714,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19136 Kategorie: , Štítek:

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Pěnová matrace Luna. Sníte o zdravém spánku? Investujte do postele se správnou matrací! Pokud si chcete během spánku zajistit správnou ochranu páteře, rozhodněte se pro pěnovou matraci Luna.

Pěnová matrace Luna – klasika s velmi dobrou pověstí. Model Luna je matrací vyrobenou z pěny T2542 tloušťky 8 cm, která je jedním z materiálů nejčastěji používaných při výrobě výplní do postelí. Pro umocnění pocitu pohodlí při odpočinku je matrace vybavena další vrstvou z kokosového vlákna tloušťky 1 cm. Jednoduchá, jednotná stavba se projevuje na pružnosti matrace, která je odolná proti deformacím a prohlubním, jež se mají tendenci objevovat jako následek jejího používání, a současně během nočního odpočinku zaručuje správnou podporu těla a ochranu páteře. Model Luna je proslulý vysokou pevností a možnost tlumení, jež způsobuje, že matrace nepřenáší kmitání, je další předností, kterou ocení ti, kdo mívají problémy se spaním a stěžují si na pravidelné noční probouzení.

Pěnová matrace Luna od výrobce – záruka zdravého spánku. Kombinace polyuretanové pěny T2542 s vložkou z kokosového vlákna poskytuje výsledek v podobě pevné, hygienické matrace, která je určená také osobám postiženým alergií. Luna je modelem, pro který není charakteristická pouze pružnost a pohodlí, ale také dobrá tepelná izolace a cirkulace vzduchu, která se projevuje prodyšností matrace. Díky tomu si uživatel může vychutnávat klidný spánek v hygienickém prostředí. Pro umocnění pohodlí a pocitu komfortu je matrace vybavena povlakem, který navíc pomáhá dodržovat její správnou hygienu, což způsobuje, že udržení matrace v bezvadné čistotě není žádným problémem.

Model je dostupný v několika variantách – 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž je možné jej libovolně přizpůsobit jak dětské posteli, tak posteli pro dospělou osobu. Pokud jste v etapě hledání nábytku do ložnice, investujte do postele se stabilním roštem a pevným korpusem a do pěnové matrace Luna – taková kombinace se projeví na kvalitě spánku a způsobí, že se každý den budete budit odpočatí a plní energie pro další aktivity.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oboustranná matrace Luna“
Přejít nahoru