-23%

Oboustranná matrace Lauren

1 761,00 3 439,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19137 Kategorie: , Štítek:

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Pěnová matrace Lauren Pohodlí během spánku je podstatnou záležitostí, která se projevuje v našem rozpoložení. Pokud se chcete postarat o zdravý spánek, investujte do matrace, která má správnou stavbu. Ideálním modelem je pěnová matrace Lauren.

Pěnové matrace Lauren – záruka maximální úrovně pohodlí. Matrace vyrobené z polyuretanové pěny jsou velmi oblíbené. Důvodem je snadná výroby, která jde ruku v ruce s vysokou kvalitou použitého materiálu. Model Lauren má, kromě pěny T2542 tloušťky 6 cm, další vrstvu profilované pěny HR tloušťky 2 cm. Celek je navíc obalen povlakem, který chrání výplň před poškozením a pomáhá pečovat o hygienu matrace. Takové složení výplně způsobuje, že matrace Lauren se umísťuje mezi těmi matracemi, které zaručují během spánku maximální pohodlí. Díky vysoké pružnosti je tento model výjimečně odolný proti deformacím a výskytu neestetických prohlubní během dlouhodobého používání. Velkou předností tohoto výrobku je bezesporu skutečnost, že matrace nepřenáší kmitání, díky čemuž může uživatel během jejího používání počítat s úplnou volností pohybů.

Pěnová matrace Lauren od výrobce – péče o kvalitu provedení Pěnové matrace se řadí mezi nejoblíbenější. Jednoduchá konstrukce se projevuje pružností, dobrou tepelnou izolací a cirkulací vzduchu, která způsobuje, že je matrace prodyšná a tedy může „dýchat“. To dále zaručuje udržení správné čistoty, díky čemuž je matrace zcela bezpečná také pro děti a osoby postižené alergií. Použití dvou druhů pěny, ze kterých se skládá výplň modelu Lauren, se projevuje na kvalitě odpočinku a zaručuje zdravý a klidný spánek. Pokud chcete dobře pečovat o svoji páteř, pořiďte si stabilní, vhodně profilovanou matraci, která bude během spánku správnou podporou pro Vaše tělo. Pokud na ní ležíte, zaručí Vám pěnová matrace Lauren správnou polohu těla, což se projeví spokojeností, která vyplývá z používání výrobku.

Hloubka

Výška

Šířka

Tvrdost matrace

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oboustranná matrace Lauren“
Přejít nahoru