-23%

Multipocket matrace Acapulco

4 031,00 8 644,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19143 Kategorie: , ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Matrace multipocket Acapulco. Chcete si ložnici obohatit špetkou luxusu? Kromě vhodného aranžmá interiéru se postarejte o kvalitu matrace, na které budete noc co noc odpočívat. Pokud si chcete zvýšit pohodlí spánku, rozhodněte se pro multipocket Acapulco.

Matrace multipocket Acapulco – pokročilá technologie zárukou maximálního pohodlí. Matrace multipocket jsou označovány jako exkluzivní. Není tomu jen tak bezdůvodně. Modely tohoto druhu vznikají na základě pokročilé technologie, která zajišťuje vysokou úroveň pohodlí citelnou během odpočinku. Systém multipocket, který se skládá ze zvýšeného počtu pevných pružin umístěných v jednotlivých kapsách je vyztužen dvěma vrstvami plsti, jež jsou umístěny ve vrchní a spodní části pružin. Spodní část matrace Acapulco je navíc vybavena latexovou vrstvou tloušťky 2 cm, kdežto vrchní část modelu je vyrobena z pružné pěny HR, která se vyznačuje výjimečně dobrou pružností a pevností. Model Acapulco je vybaven povlakem, který umožňuje udržet matraci v požadované čistotě.

Matrace multipocket Acapulco od výrobce – přizpůsobte model svým potřebám Acapulco je matrací multipocket, která je dostupná v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, díky čemuž není její přizpůsobení našim vlastním potřebám nejmenším problémem – matrace se dobře osvědčí jako výplň postele jak pro dítě, tak pro dospělou osobu. Díky použití velkého množství vysoce kvalitních pružin se matrace ideálně přizpůsobuje konkrétnímu tělu, správně jej podpírá, pomáhá mu udržet správnou polohu a odlehčit páteř. Vysoká pružnost matrace způsobuje, že je odolná proti deformacím, díky čemuž bude uživateli dlouhodobě sloužit a zaručovat mu maximální úroveň pohodlí. Pokud Vaše páteř potřebuje odlehčit a Vy máte raději výrobky, které jsou odolné a zaručují dlouhodobé používání, je matrace multipocket Acapulco trefou do černého.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Multipocket matrace Acapulco“
Přejít nahoru