-23%

Max obývací stěna E

16 190,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Projevte svou odvahu a podívejte se na tento obývací komplex, ze kterého budou uchváceni všichni členové domácnosti. Tímto Vám představujeme tuto unikátní sestavu od značky MAXkterá se specializuje na nábytkový interiér. 

Pokud hledáte moderní nábytek, tak značka MAX toto splňuje do posledního detailu. V rámci zahraniční spolupráce byla vytvořena tato kolekce pro potřebu každodenního užívání. Z barevných provedeních máte na výběr kaštan Wenge, Bílá, dub Sonoma a švestka Wallis. Nábytek kombinuje různé prvky a barevné kombinace a je proto zcela unikátní. Na smontování zásuvek jsme použili válečkové kolejničky, které mají zabudovaný systém tichého zavírání. Úchytky jsou navrženy tak, aby v úchytu neklouzaly.

Sestava obsahuje tyto komplementy: dvě vysoké komody (vxšxh 115x100x40 cm a xšxh 115x50x40 cm), dvě police (vxšxh 25x100x27 cm) – jedna je uzavíratelná (vxšxh 40x100x30 cm), aby se na věcech neusazoval prach, dva stojany na TV (vxšxh 45x100x51 cm), kdy si můžete vybrat, kde ji umístíte a zrcadlo (vxšxh 50×100 cm).

Máme pro Vás moc dobrou zprávu – dopravu máte zcela zdarma. Nakoupit u nás můžete i na splátkyInspirujte se tímto nábytkem a vězte, že se bude skvěle vyjímat ve Vašem domově. Zamilujete si ji!

Materiál

Styl

ABS

Tloušťka korpusu

Tloušťka dvířěk

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Max obývací stěna E“
Přejít nahoru