-23%

Max obývací stěna D

17 360,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Co by to bylo za obývací komplex, kdyby z něj nebyli uchváceni všichni členové domácnosti? Na tuto otázku už nemusíte hledat odpověď, protože Vám představujeme tuto unikátní sestavu od značky MAXkterá se specializuje na nábytkový interiér. Věříme, že dokáže uspokojit i náročné zákazníky!

Pokud hledáte moderní nábytek, tak značka MAX toto splňuje do posledního detailu. V rámci zahraniční spolupráce byla vytvořena tato kolekce pro potřebu každodenního užívání. Z barevných provedeních máte na výběr kaštan Wenge, Bílá, dub Sonoma a švestka Wallis. Nábytek kombinuje různé prvky a barevné kombinace a je proto zcela unikátní. Na smontování zásuvek jsme použili válečkové kolejničky, které mají zabudovaný systém tichého zavírání. Úchytky jsou navrženy tak, aby v úchytu neklouzaly.

Sestava obsahuje tyto komplementy: dvě vysoké skříně (vxšxh 203x50x40 cm), dvě uzavřené police (vxšxh 40x100x30 cm), aby se na věcech neusazoval prach, dva stojany na TV (vxšxh 45x100x51 cm), kdy si můžete vybrat, kde ji umístíte.

Máme pro Vás moc dobrou zprávu – dopravu máte zcela zdarma. Nakoupit u nás můžete i na splátkyInspirujte se tímto nábytkem a vězte, že se bude skvěle vyjímat ve Vašem domově. Zamilujete si ji!

Materiál

Styl

ABS

Tloušťka korpusu

Tloušťka dvířěk

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Max obývací stěna D“
Přejít nahoru