-23%

Matrace ORSOLA

2 570,00 4 894,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 15201 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Bonellová matrace Orsola. Chcete si během spánku chránit páteř odlehčením unaveného svalstva? Rozhodněte se pro správně profilovanou matraci, která má vhodně zvolený stupeň tvrdosti.

Elastická bonellová matrace Orsola je ideálním řešením pro ty, kdo pečují o zdravý spánek. Bonellové matrace – péče o kvalitu provedení Silnou stránkou bonellových matrací je jejich pevnost. To vše díky použití odolných a pevných pružin, které jsou navíc podporovány vrstvami pěny nebo jiného materiálu, který se projevuje na kvalitě odpočinku. Pro tento druh výplně plochy postele je charakteristická střední nebo vyšší tvrdost. Takový podklad způsobuje, že je tělo během spánku správně podepřeno a páteř odlehčena.

Model Orsola je ideální volbou pro osoby, které trpí opakujícími se bolestmi zad. Elasticita matrace a odolnost proti velkým zatížením zaručují pohodlí nočního odpočinku. Možnost přizpůsobení rozměrů vlastním potřebám způsobuje, že tento druh matrace je možné použít s korpusem libovolné postele. Bonellová matrace Orsola od výrobce – recept na zdravý spánek Péče o pohodlí a zdravý odpočinek je důvodem, proč byla bonellová matrace Orsola vybavena několika vrstvami, jež společně tvoří pohodlný prostor pro spánek. Bonellové pružiny byly na obou stranách zakryty vrstvou plsti a navíc byla ve vrchní a spodní části matrace použita polyuretanová pěna T2542 tloušťky 2 cm.

Celek je obalen povlakem ušitým z látky s dobrou vzduchovou propustností, která je odolná proti prodření a zašpinění. Konstrukce modelu Orsola zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž lze matraci snadno udržet v dobrém hygienickém stavu. Pokud jste příznivcem stabilních, správně profilovaných postelí, rozhodněte se pro výplň postele v podobě bonellové matrace. Model Orsola Vám poskytne záruku nejen klidného, ale také zdravého spánku.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Matrace ORSOLA“
Přejít nahoru