-23%

Matrace LINO

1 520,00 3 411,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 15202 Kategorie: , Štítek:

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Pěnové Matrace – Lino Druh postele a její výplň se projevují na kvalitě spánku, proto je volba vhodné matrace tak důležitá. Pokud si chcete zajistit během odpočinku maximální pohodlí, rozhodněte se pro pěnovou matraci Lino.

Pěnová matrace Lino – klasická řešení zárukou spokojenosti. Matrace Lino reprezentuje nejběžnější druh pěnových matrací, které jsou určeny jak pro velké postele, tak pro menší odpočinkové plochy, jako např. dětské postele – dostupné rozměry modelu Lino 80/90/120/140/160/180/200×200 cm umožňují libovolné přizpůsobení vlastností matrace našim potřebám. Jednoduchá konstrukce způsobuje, že matrace tohoto druhu je spolehlivá a cenově přístupná. Výplň matrace je vytvořena z polyuretanové pěny T2542 tloušťky 9 cm. Pro tento druh materiálu je charakteristická vysoká pružnost a pevnost, díky čemuž nám bude z ní vyrobená výplň dlouhodobě sloužit, přičemž si uchová originální vzhled a udrží si vlastnosti nutné pro stabilní podporu těla během odpočinku. Stejně důležitou vlastností pěnové matrace Lino je její jednotná stavba, která zaručuje správnou tepelnou izolaci a vhodnou cirkulaci vzduchu, což se projevuje prodyšností matrace. Čehož výsledkem je skutečnost, že model Lino je nejen pohodlný, ale také hygienický a udržení jej v požadované čistotě není žádným problémem.

Pěnové matrace Lino od výrobce – maximum pohodlí Pěnové matrace patří k nejrozšířenějším modelům výplní. Není se čemu divit – jejich odolnost a stabilita se projevuje odolností proti deformacím a pozitivně ovlivňuje funkčnost a pohodlí. Model Lino je navržen tak, aby nepřenášel kmitání během pohybů – to dodatečně ovlivňuje pohodlí tím, že matrace neruší spánek, což je velmi podstatné např. v případě dětí, které mívají problémy s častým nočním probouzením. Díky použití té nejkvalitnější pěny je Lino matrací určenou také osobám postiženým alergií, protože nevyvolává alergické reakce. Pokud hledáte prověřenou a pevnou matraci, která zaručuje pohodlí a správnou podporu těla během odpočinku, je model Lino přesně tím, co potřebujete.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Matrace LINO“
Přejít nahoru