-23%

Matrace Antibacterial visco vakuo 1+1

16 610,00 33 200,00 

Doprava 250 Kč Za 1 až 3 týdny u vás!
Spočítat splátky

Katalogové číslo: 4225 Kategorie: , , Štítky: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Akce 1+1 zdarma. Pěnová matrace v kombinaci pěn SANITIZED, pěny Eliocell a líné pěny. Jedinečná kombinace pěn zaručuje nadstandartní ochranu proti houbám, plísním, řasám, roztočům a dalším nežádoucím mikroorganismům. Matrace vhodná pro astmatiky, alergiky. Snímatelný potah Aloe Vera.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Materiál: antibakteriální pěna, Eliocell, líná pěna Výška matrace: 22 cm Nosnost matrace: 130 kg Tuhost matrace: 3 (jako na pohovce) Potah: Aloe Vera Snímatelný potah: ano Praní potahu: 60 °C Možnost atypických rozměrů: ano Záruka: 3 roky TUTO MATRACI JE VHODNÉ ULOŽIT NA: – Statický rošt – Laťový, lamelový nebo segmentový. Dává matraci kvalitní základnu bez schopnosti polohování. Hlavním parametrem je tvrdost lamel nebo segmentů. – Polohovací rošt – Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové. – Pevnou desku – Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrávání matrace.

TATO MATRACE POMÁHÁ PŘEDCHÁZET: – Bolestem bederní a krční páteře – Studená a elastická pěna zabezpečuje tělu anatomicky správnou polohu při ležení a tím obstarává důležité uvolnění a relaxaci svalů celého pohybového aparátu. – Projevům alergie – Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka. POPIS: Pěnová matrace v kombinaci pěn SANITIZED, pěny Eliocell a líné pěny. Jedinečná kombinace pěn zaručuje nadstandartní ochranu proti houbám, plísním, řasám, roztočům a dalším nežádoucím mikroorganismům. Matrace vhodná pro astmatiky, alergiky. Snímatelný potah Aloe Vera.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PĚNA SANITIZED Chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem spůsobeným těmito organismy. Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. ELIOCELL – speciální PUR-pěna s hustotou 35 kg/m3. Jedinečné vlastnosti VISKOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla.

FYZIOSYSTÉM 7 – sedm zón tvrdosti matrace. Ideální podpora páteře. INFORMACE O POTAHU ALOE VERA Obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60 °C. Možno objednat ke všem typům matrací.

Cena za 2 kusy matrací!

Hloubka

Výška

Šířka

Potah

Nosnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Matrace Antibacterial visco vakuo 1+1“
Přejít nahoru