-41%

Kuchyňská linka tiffany 260

20 770,00 Doprava zdarma

Za 3 až 5 týdnů u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Pro komfortní pocity při pobytu v kuchyni je potřeba si umět pořídit také komfortní kuchyňskou linku. Kuchyňská linka 260 tiffany patří mezi větší rozměry svého druhu a lze ji libovolně kombinovat s různými spotřebiči, ale také jednotlivé kuchyňské skříňky mezi sebou díky tradiční bílé barvě. Luxusní dojem podporují také kovové úchytky, které jsou vsazeny do hran dvířek pro větší odolnost.

Tradiční bílá barva kuchyňské linky je však navíc v lesklém designu, který vzniká díky netradiční výrobě postupem UV technologií. Během výroby se dbá na dodržení přirozeného vzhledu dvířek, ale přitom je celek doplněn o vysoký lesk materiálu, který je dobře omyvatelný a odolný. Tato kuchyňská linka je dlouhá 260 cm a hodí se proto spíše do větších kuchyní pro plné využití rozměrů této linky. Můžete mezi sebou skříňky libovolně kombinovat a spojit je s moderními spotřebiči pro dosažení dokonalého designu kuchyně. Desky kuchyňských skříněk jsou z profilovaného materiálu o síle 16 mm vyráběné z MDF a LTD lamina. Tento materiál má mezi lidmi velkou oblibu pro svoji odolnost a přirozenost. Umožňuje také netradiční postup výroby pro dosažení skutečně vysokého lesku.

Celá kuchyňská linka se skládá z horní skříňky se sklem, 2-dveřové horní skříňky, širší 1-dveřové horní skříňky, klasické 1-dveřové horní skříňky, 2-dveřové spodní skříňky na dřez, 2-dveřové spodní skříňky, 1-dveřové spodní skříňky se šuplíkem a širší 1-dveřové spodní skříňky. Společně s tím získáte také pracovní desku. Celá kuchyňská linka je dodána bez spotřebičů v demontovaném stavu.

Šířka

Materiál

Styl

ABS

Úchyt

Barva korpusu

Barva dvířek

Pracovní deska

Tloušťka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuchyňská linka tiffany 260“
Přejít nahoru