-44%

Kuchyňská linka tiffany 240

15 519,00 

Doprava 250 Kč Za 3 až 5 týdnů u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Ke kuchařské vášni vás může dovést i moderní kuchyňská linka Tiffany, která dodá vašemu kuchyňskému prostoru ten správný lesk a nadčasový design.

Díky kombinaci klasické kuchyně s inovativním postupem při výrobě se kuchyňská linka 240 tiffany stává jednou z nejpopulárnějších na moderním trhu. Tradiční bílá barva je obohacena o vysoký lesk a v kombinaci s kovovými úchytky vytváří luxusní styl, který vaší kuchyni změní k nepoznání. Vysokého lesku je docíleno již při výrobě speciálními postupy UV technologií, které zanechá laminované desky v přirozeném vzhledu a při laminování je zabalí do lesklého povrchu, který je nejen dobře omyvatelný, ale také atraktivní. Kuchyňská linka je dlouhá 240 cm a hodí se tedy do větších kuchyňských prostor, kde máte možnost naplno využít plný rozměr této kuchyně. Skříňky lze pohodlně kombinovat tak, aby celek vyhovoval vašemu stylu. Profilované desky kuchyňských skříněk jsou silné 16 mm vyrobené z MDF a LTD lamina. Materiál je odolný i při častém používání a tradiční bílá barva navíc umožňuje kombinovat kuchyňskou linku s libovolnými spotřebiči i dalším nábytkem a vybavením.

Kuchyňská linka 240 tiffany se skládá z horní skříňky se sklem, horní skříňky na digestoř, širší 1-dveřové horní skříňky a klasické 1-dveřové horní skříňky. Dále je to 2-dveřová spodní skříňka na dřez, klasická 1-dveřová spodní skříňka s šuplíkem a širší 1-dveřová spodní skříňka. Součástí setu je také pracovní deska. Kuchyňská linka je dodávaná v demontovaném stavu a bez spotřebičů.

Šířka

Materiál

Styl

ABS

Úchyt

Barva korpusu

Barva dvířek

Pracovní deska

Tloušťka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuchyňská linka tiffany 240“
Přejít nahoru