-39%

Kuchyňská linka tiffany 200

15 751,00 

Doprava 250 Kč Za 3 až 5 týdnů u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Ne každého baví vaření, ale kuchyňský prostor si i tak zaslouží zvýšenou pozornost a důkladný výběr kuchyňského nábytku. Kuchyňská linka 200 Tiffany je živoucím důkazem toho, že světlé barvy do kuchyně patří.

V kombinaci s kovovými úchyty splňuje i ty nejnáročnější podmínky pro moderní vzhled. Lesklý design vytváří překvapivě komfortní styl díky speciální UV technologii při výrobě laminovaných desek. Jejich precizní povrchová úprava a vysoký lesk dodávají kuchyňské lince potřebný šmrnc, který do kuchyně zkrátka patří. Kuchyňská linka je dlouhá 200 cm a vhodná tedy pro většinu kuchyňských prostor. Profilované desky mají vyhlazený povrch z MDF a LTD lamina, což jsou materiály, které poskytují možnost vytvořit přirozený vzhled a přitom dodat povrchu vysoký lesk. Tato kuchyňská linka je dostupná v bílé barvě, která v kombinaci s lesklým povrchem vytváří dokonalé spojení moderního a tradičního stylu.

Tloušťka desek je 16 mm a díky tomu je zaručena větší odolnost kuchyně při běžném provozu. Součástí této kuchyně je horní skříňka se sklem, 2-dveřová horní skříňka a 1-dveřová horní skříňka. Dále 2-dveřová spodní skříňka pro dřez, klasická 2-dveřová spodní skříňka a 1-dveřová spodní skříňka s šuplíkem. Celý set je včetně pracovní desky bez spotřebičů v demontovaném stavu.

Šířka

Materiál

Styl

ABS

Úchyt

Barva korpusu

Barva dvířek

Pracovní deska

Tloušťka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kuchyňská linka tiffany 200“
Přejít nahoru