-23%

Dětský pokoj TRAFIKO

20 450,00 Doprava zdarma

Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Představujeme Vám krásnou Dětský pokoj Trafiko! Naleznete zde velmi praktický prostor, který můžete zaplnit třeba knížkami, hračkami nebo čímkoliv, na co si jen vzpomenete! Děti si tento nábytek naprosto zamilují! Budete si zde s nimi hrát od rána do večera!

Trafiko je název nádherné moderní a decentní sestavy nábytku, která svými jemně laděnými barvami vytvoří i u Vás krásné prostředí domova. U tohoto nábytku se jedná o barevnou kombinaci doplňků tyrkys, popel a růžová – tyto tři odstíny se skvěle hodí pro světlé a otevřené prostory a doladit k nim můžete i další nábytek v příjemných barvách. 

Kvalita je důležitá, a proto byla jako materiál zvolena prvotřídní LTD deska potažená laminem, což oceníte díky větší odolnosti materiálu. Rozměry (výška, šířka, hloubka) jsou: skříň 189 x 90 x 40 cm, knihovna 189 x 45 x 40 cm, PC stolek 91 x 120 x 50 cm, rohová skříň 189 x 87 x 87 cm, postel 60(45) x 74 x 205 cm a police 17 x 90 x 19 cm. 

Chcete ochutnat taky trošku kouzla domova? Neváhejte a objednejte si některý kousek Trafiko sestavy ještě dnes. Dopravu od nás máte zdarma a nákup můžete zaplatit na splátky. Je čas udělat ze svého domova teplé a příjemné místo!

 

Matrace

Doporučené dovybavení

Materiál

ABS

Barva korpusu

Barva dvířek

Rošt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dětský pokoj TRAFIKO“
Přejít nahoru