-23%

Bonelová Matrace Oslo

2 750,00 5 001,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19135 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Bonellová matrace Oslo. Vhodně vybavená a zvolená matrace je zárukou zdravého a kvalitního spánku. Pokud chcete zajistit své páteři během nočního odpočinku úlevu, rozhodněte se pro bonellovou matraci Oslo.

Bonellové matrace Oslo – pokročilá technika výroby Bonellové matrace mají dobrou pověst mezi uživateli, kteří u těchto výrobků oceňují odolnost a pevnost. Model Oslo je zárukou dlouhodobého používání. To vše díky použití solidních, pevných bonellových pružin a dodatečné výztuže v podobě oboustranné vrstvy plsti, která chrání pružiny, 1 cm tlusté vrstvy z kokosového vlákna ve vrchní části matrace a polyuretanové pěny T2542 tloušťky 2 cm, která je umístěna jek ve vrchní, tak ve spodní části matrace. Tento model je navíc vybaven povlakem, jenž je velmi příjemný na dotek, a který během spánku ovlivňuje pohodlí, a současně napomáhá matraci v udržení správné úrovně hygieny. Bonellová matrace Oslo od výrobce – ideální do postelí pro děti i dospělé Kromě toho, že jsou bonellové matrace charakteristické svou tvrdostí, která prospívá páteři, jsou také pružné a odolné proti přenášení kmitání a proti velkým zatížením. Díky tomu má uživatel zaručen klidný a ničím nerušený spánek.

Model Oslo je dostupný v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, čehož výsledkem je skutečnost, že se skvěle osvědčí jako výplň postele jak pro děti, tak pro dospělé. Díky použití těch nejkvalitnějších materiálů pro výrobu výplně matrace, je u modelu Oslo zachována dobrá cirkulace vzduchu, a z toho vyplývající antialergické vlastnosti.

Pokud sníte o tom, abyste usínali v pohodlné posteli a ráno se budili s novou energií k práci, pořiďte si do postele bonellovou matraci. Model Oslo Vám, díky dodatečným prvkům ve výplni, zaručí maximální úroveň pohodlí a také správnou ochranu páteře.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bonelová Matrace Oslo“
Přejít nahoru