-23%

Bonelová Matrace OMINI

2 030,00 4 105,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19134 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Bonellová matrace Omini. Kvalita spánku ovlivňuje naše rozpoložení a celkový zdravotní stav, a proto je důležité, abychom si prostor pro noční odpočinek vybírali vědomě. Pokud se chcete postarat o stav Vaší páteře, rozhodněte se pro výplň postele v podobě bonellové matrace Omini.

Bonellové matrace Omini – matrace nejčastěji volená fanoušky odpočinku na vysoké úrovni Skutečnost, na jaké posteli spíme, má velký význam. Nevhodně zvolená matrace nejenže nemůže zajistit pohodlí, o kterém sníme, ale také nemůže být stabilní podporou pro naše tělo, což ve výsledku znamená, že místo odpočinku si namáháme svalstvo a navíc zatěžujeme páteř. Řešením pro tyto hrozby je bonellová matrace Omini. Tvrdost, která je charakteristická pro bonellové matrace, zaručuje odlehčení těla a poskytuje pocit pohodlí. Dobrá cirkulace vzduchu, která je pro matraci Omini charakteristická, způsobuje, že se tato matrace vyznačuje vysokým stupněm hygieny, díky čemuž je vhodná pro ty, kdo jsou náchylní k alergiím. Odolnost proti velkým zatížením se projevuje univerzálností tohoto modelu a umožňuje libovolné použití uživatelům s různou tělesnou hmotností.

Bonellová matrace Omini od výrobce – záruka kvality Model Omini je, jak se sluší na bonellovou matraci, vybaven kvalitními a pevnými pružinami, které jsou odolné proti poškození a opotřebování, a oboustranně jsou chráněny vrstvou plsti. Vrchní část matrace je navíc vybavena polyuretanovou pěnou tloušťky 2 cm, což během spánku násobí pocit pohodlí. Celek je obalen povlakem, který je vyroben z té nejkvalitnější látky, a zároveň je velmi příjemný na dotek a odolný proti zašpinění nebo prodření. Možnost přizpůsobení rozměrů specifikaci postele způsobuje, že bonellová matrace Omini je univerzálním výrobkem, který nachází uplatnění jak v klasických postelích, tak v modelech s větší plochou pro spaní.

Pokud si chcete během odpočinku zajistit přiměřené pohodlí a správnou ochranu páteře, bude vhodně profilovaná, stabilní bonellová matrace Omini tou nejlepší volbou

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bonelová Matrace OMINI“
Přejít nahoru