-23%

Bonelová Matrace OLA

2 481,00 4 713,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 19132 Kategorie: ,

S námi budete spokojeni

  • Jsme 14 let na trhu
  • Máme vlastní dopravu
  • Nábytek vám vyneseme do bytu

Bonellová matrace Ola. Postarejte se o své dobré rozpoložení a stav páteře a chraňte ji během spánku. Nahraďte klasickou matraci bonellovým modelem Ola, který Vašemu tělu poskytne správnou podporu a zaručí Vám během odpočinku maximální pohodlí.

Bonellová matrace Ola – ideální do Vaší postele Bonellové matrace jsou charakteristické správnou tvrdostí, což se projevuje stabilní podporou těla a velkou odolností proti deformacím a poškozením. Stejně tak je to v případě modelu Ola. Tento druh bonellové matrace se odlišuje kvalitou provedení a péčí o detaily. Kombinace prověřených materiálů nejvyšší kvality má podstatný vliv na pohodlí, které tento model během odpočinku zaručuje. Elasticita spojená se stabilní podporou těla zaručuje během spánku volnost pohybů. Bonellová matrace nepřenáší kmitání, díky čemuž má uživatel zajištěn klidný spánek bez obav, že ho v noci něco vzbudí.

Možnost zvolit si rozměr matrace se projevuje její univerzálností – model Ola tak lze použít jak do prostorné postele, tak do té s menšími rozměry. Bonellová matrace Ola od výrobce – nejvyšší kvalita provedení Použití pevných a odolných bonellových pružin nejvyšší kvality způsobuje, že se matrace Ola umísťuje na nejvyšších příčkách mezi modely, jež zaručují maximální pohodlí během odpočinku. Kombinace pevných pružin s oboustrannou ochrannou vrstvou z plsti, vrstvy z kokosového vlákna tloušťky 1 cm, jež je umístěná ve vrchní části matrace, a výjimečně měkké a pružné polyuretanové pěny T2542, která se nachází ve vrchní a spodní části matrace, doplněná na dotek velmi příjemným povlakem zaručuje zdravý spánek.

Pokud hledáte matraci, která bude pohodlná a současně stabilní a odolná proti poškozením a deformacím, je bonellový model Ola určen právě Vám. Prověřená, pokročilá technologie způsobuje, že Vaše tělo bude mít během nočního odpočinku zaručenou ideální ochranu.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bonelová Matrace OLA“
Přejít nahoru