VOLEJTE ZDARMA   8-21 hod.   800 021 022

Oboustranná matrace Latex Moska

  • Oboustranná matrace Latex Moska
  • Oboustranná matrace Latex Moska
  • Oboustranná matrace Latex Moska
5 až 8 týdnů
  250 Kč
Naše cena: 2 200 Kč
Podobný model:* 4 046 Kč

Pro další barevné varianty volejte 800 021 022

Latexové matrace sčítají nespočet výhod, díky kterým jsou tolik populární. V prvé řadě jsou komfortní, i když se touto vlastností mohou pochlubit i jiné typy matrací. Dále mají velice dobré ortopedické vlastnosti, protože se u nich projevuje velmi silná bodová elasticita. To znamená, že k deformaci dochází pouze v místě zatížení, tedy tam, kde je to žádoucí, aniž by velmi blízký okolní prostor byl tlakem rovněž ovlivněn.

Matrace Moska perfektně podpírá tělo, a to v jakékoli pozici. Za zmínku v každém případě stojí dobré hygienické a hypoalergenní vlastnosti. Latexové matrace jsou ideální pro alergiky, neboť se v nich nedrží roztoči, ani žádné další mikroorganismy. Jelikož se jedná o víceméně přírodní materiál, nezapáchá. Latex se vyznačuje vysokou měkkostí a poskytne vám příjemný pocit při ležení. Současně je Latex vzdušným materiálem, který snadno odvětrává vlhkost. Během spánku tak dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla. To je pro kvalitní spánek velice důležité.

Uživatelé latexových matrací si chválí termoregulační vlastnosti. Matrace se nepřehřeje, protože latexová pěna má tendenci rychle stydnout. Jedná se o přednost, kterou oceníte zvláště v horkých letních nocích.

Šířka 80 cm
Výška 9 cm
Hloubka 200 cm
Tvrdost matrace H3

Dostupné varianty:

2 200 Kč
Doprava zdarma
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 10 000 KČ
 
Vrácení pěnez
Do 14 dnů, bez udání důvodů
 
NA SPLÁTKY
0% akontace, vyřízení online