-28%

Namur psací stůl BIU1D1S, modřín sibiu světlý/sentences šedá

3 380,00 

Doprava 250 Kč Za 1 až 3 týdny u vás!
Spočítat splátky

V nábytkovém systému Namur se také nachází psací stůl NAMUR BIU1D1S. Zapadne do studentského pokoje, který nadchne především teenagery.

Tento stůl je vyroben z lamina v barevném provedení modřín sibiu světlý a sentences šedá (moderní potisk písmen na zásuvce, který získá sympatie především u vašich dětí). Díky této neutrální kombinaci se hodí jak do dívčího, tak i do chlapeckého pokoje. Kovové úchyty v barvě starého zlata zajistí pohodlné otevírání zásuvky a dvířka. Ve skříňce je umístěna jedna police, její maximální nosnost je 4 kg. Šuplík má maximální nosnost rovněž 4 kg. Zásuvka je upevněná na válečkových kolejničkách. Pro zajištění pevnosti je psací stůl vybaven spojovací deskou.

Psací stůl Namur můžete neomezeně kombinovat s dekoracemi a doplňky. Nejlépe se ovšem bude kombinovat s ostatním nábytkem ze systému Namur. Dodáváno v demontu. Montáž je díky přiloženému návodu jednoduchá. Kolekce nábytku Namur má ladný a moderní design. Skvěle se bude vyjímat ve studentském pokoji, kde vytvoří příjemnou atmosféru pro učení i rozvoj fantazie.

Vyrábí se v barevném provedení modřín sibiu světlý s moderním dekorem textu sentences šedá.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Barevné provedení

Materiál

Recenze

 1. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 2. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

 3. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

 4. Anonym (ověřený vlastník)

  Skvělý design.

 5. Anonym (ověřený vlastník)

  Dobrý poměr cena / kvalita.

 6. Anonym (ověřený vlastník)

  Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top