-23%

Multipocket matrace Apollo

3 210,00 7 823,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23464 Kategorie: , ,

Matrace multipocket Apollo. Očekáváte od postele v ložnici záruku maximální úrovně pohodlí? Pořiďte si vhodnou matraci. Matrace multipocket Apollo je modelem, který Vám během odpočinku zaručí maximální pohodlí a také správnou ochranu páteře. Matrace multipocket Apollo – pokročilá konstrukce zárukou kvalitního spánku.

Matrace multipocket jsou podobné klasickým taštičkovým matracím, ale odlišují se pokročilejší konstrukcí, která se projevuje pohodlím odpočinku. Model Apollo je vybaven pružnými kapsami, ve kterých jsou ukryty pevné pružiny. Jak napovídá samotný název matrace, je vybavená daleko větším množstvím pružin, než je tomu u typických taštičkových výrobků. To má vliv na větší pohodlí během spánku a také na lepší stabilizaci těla a vyšší pevnost. Kromě pevných pružin je matrace multipocket Apollo vybavena dalšími vrstvami. Pružinové kapsy jsou nahoře a dole pokryty vrstvou ochranné plsti, na které je položena měkká pěna T2542 tloušťky 2 cm, která se nachází také ve vrchní a spodní části matrace. Taková volba materiálů výplně způsobuje, že je matrace Apollo výjimečně pružná a zároveň stabilní. Tento model je tady ideální pro ty, kteří dávají přednost solidním, dlouhodobě použitelným výrobkům. Matrace multipocket Apollo od výrobce – model přizpůsobený Vašim potřebám Abyste měli klidný a zdravý spánek, musíte se postarat o vhodný prostor k odpočinku. Matrace multipocket Apollo nepřenáší kmitání a bez problému se přizpůsobuje poloze odpočívající osoby, díky čemuž může uživatel klidně spát a odlehčit si páteř. Velké množství bodů matrace způsobuje, že je správnou podporou pro strategické tělesné oblasti, jako jsou hlava, nohy, oblast kyčlí a ramen.

Matrace Apollo je dostupná v několika rozměrech – 80/90/120/140/160/180/200×200 cm – které umožňují libovolné přizpůsobení matrace vlastnostem a rozměrům postele. Pokud chcete během spánku pečovat o svoji páteř a užívat si pohodlí, je matrace multipocket Apollo přesně tím, co hledáte.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Oceňuji služby.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top