-23%

Multipocket matrace Anella

3 250,00 7 863,00 

Doprava 250 Kč Za 2 až 4 týdny u vás!
Spočítat splátky

Další barevné varianty Jiné barevné provedení vám rádi poradíme po telefonu

Katalogové číslo: 23463 Kategorie: , ,

Matrace multipocket Anella. Jste v etapě aranžmá ložnice? Pořiďte si do postele vhodnou matraci! Pokud chcete pocítit, co je to opravdové pohodlí, rozhodněte se pro matraci multipocket Anella.

Matrace multipocket Anella – pokročilá konstrukce zárukou maximální úrovně odpočinku Noční odpočinek slouží k regeneraci našeho těla. S ohledem na výše uvedenou skutečnost je péče o hygienický a zdravý spánek velmi důležitá. Pokud si během spánku chcete vychutnat pohodlí a současně chcete pečovat o správnou ochranu páteře, vyberte si matraci multipocket Anella. Její pokročilá konstrukce způsobuje, že je doporučována odborníky. Pružiny multipocket jsou chráněny dodatečnou vrstvou plsti umístěnou na jejich vrchní a spodní straně. Vrchní část matrace je navíc vyztužena vrstvou z kokosového vlákna a pokrytá měkkou vrstvou pěny T2542 tloušťky 2 cm. Výplň tohoto druhu působí, že matrace multipocket Anella je zároveň pružná, stabilní a stejně tak pohodlná, a proto je doporučována jak dospělým osobám, tak dětem. Matrace multipocket Anella od výrobce – záruka zdravého spánku Model multipocket Anella je dostupný v několika variantách.

V nabídce můžeme najít rozměry 80/90/120/140/160/180/200×200 cm, což způsobuje, že tuto matraci je možné bez problémů přizpůsobit jak dětské posteli, tak velké posteli v ložnici dospělých osob. Díky kombinaci pevných pružin s měkkou vrstvou pěny má matrace správnou tvrdost, která zaručuje pohodlí a zároveň bodovou podporu těla, jejímž výsledkem je odlehčení páteře během nočního odpočinku. Další předností matrace je také skutečnost, že se v ní díky její pokročilé stavbě a správnému přizpůsobení jednotlivých materiálů nehromadí prach, čehož výsledkem jsou antialergické vlastnosti, což je zvláště důležité v případě matrací určených našim ratolestem. Pokud chcete každý den pečovat o zdravý spánek a správné rozpoložení po probuzení, rozhodněte se pro matraci multipocket Anella, která okouzluje svým moderním pojetím, konstrukcí a funkčností.

Hloubka

Výška

Šířka

Plocha na spaní

Tvrdost matrace

Popis

Recenze

  1. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

  2. Anonym (ověřený vlastník)

    Výborná kvalita.

Přidat recenzi
Scroll to Top