-32%

MIRIM LUX 3DL pohovka, karamel

20 560,00 Doprava zdarma

Za 1 až 3 týdny u vás!
Spočítat splátky

Katalogové číslo: 20713 Kategorie: ,

Moderní a netradiční pohovka. To je pohovka Mirim, která je vyrobená v krásné barvě tekutého karamelu. Dýchne na vás teplou atmosféru a celou místnost zútulní.

Barevné provedení pohovky MIRIM LUX 3DL je v karamelové potahové látce Salva Karo 8 Camel/Salva 8 Camel. V nabídce také jiné barvy. Nedílnou součástí jsou tři opěrné polštáře, které se dají sejmout. Dále pak dva dekorační polštáře s ozdobným prošitím. Tvarované područky poskytují podporu páteře. Celá pohovka je ukotvena na kovových nožkách černé barvy. Díky tomu, že jsou dostatečně vysoké, je možné pod pohovkou vytřít a setřít tak prach, který je pod pohovkou nanesený. Navíc při rozkladu se přídavné nožky sami vysunou a tak poskytnou výškově stejnou spací plochu.

U pořádné pohovky nesmí chybět rozklad. Díky automatu je velice snadný. Mechanismus je tzv. WallFree – nevyžaduje odsunutí od stěny při rozložení pohovky. Velikost spací plochy je 143 x 198 cm. Sedák se vyzvedne a vysune dopředu, opěrák se následně sklopí. Opěrné polštáře se mohou umístit za pohovku do mezery, která vznikne před stěnou.

Další plusem pohovky Mirim je úložný prostor vhodný pro uschování ložního prádla.

Výplň je tvořená vlnitou pružinou a pěnou. Výška sedu 49 cm, hloubka sedu 54 cm.

Dodáváno v demontu!

Pohovka Mirim vytvoří přátelské a pohodlné prostředí ve vaší domácnosti.

Hloubka

Výška

Šířka

Hmotnost

Plocha na spaní

Hloubka sedáku

Výška sezení

Barevné provedení

Materiál

Rozkládací

Úložný prostor

Nožičky

Scroll to Top